Menu

Dell Komputer Optiplex 7080 SFF/Core i5-10500/16GB/512GB SSD/Integrated/DVD RW/Wireless Kb & Mouse/W10Pro

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Obudowa Small Form Factor 
 • Dysk twardy 512 GB
 • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

Komputer DELL Optiplex 7080 SFF
Inteligentny biznesowy komputer stacjonarny zapewniający największe możliwości rozbudowy i sprawność. Z procesorami Intel dziesiątej generacji.

Pracuj mądrze

 • elastyczne konfiguracje: zyskaj świeże funkcje zwiększające produktywność w przystępnej cenie, której oczekujesz. Dzięki wielu rodzajom pokrywy wyszukasz komputer stacjonarny, który doskonale spełni oczekiwania w Twojej przestrzeni roboczej.
 • Niska temperatura: dzięki nowemu układowi wentylacji model 7080 zapewnia maksymalny dopływ powietrza i chłodzenie.

nieprzeciętna wydajność

 • sztuczna inteligencja: system z funkcją Dell Optimizer ExpressResponse opartą na sztucznej inteligencji bezustannie uczy się Twojego stylu pracy i optymalizuje produktywność pięciu przeważnie stosowanych aplikacji.
 • Pracuj sprawnie: przystępne 10-rdzeniowe procesory Intel i9 dziesiątej generacji o poborze mocy do 125 W zapewniają najwyższą efektywność. Opcjonalne procesory Intel vPro gwarantują firmom sprawność, łatwość zarządzana, zaimplementowane funkcje zabezpieczeń i stabilność platformy Intel, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.
 • Karta graficzna nowej generacji: komputer stacjonarny 7080 obsługuje karty graficzne klasy wyższej o mocy do 215 W, więc bez większego trudu sprosta intensywnym wyzwaniom graficznym.
 • szybki dostęp: pamięć Intel Optane, opcjonalnie dwa dyski SSD M.2 i porty USB SuperSpeed+ umożliwiają błyskawiczny dostęp do danych.

wbudowana inteligencja. Zintegrowana progresywność.

 • Wiemy, że posiadanie adekwatnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i ekspresowo reagujących narzędzi, które pozwalają pracować produktywnie i bez zakłóceń. Jak wskazują badania, 1 na 4 użytkowników miałby zastrzeżenia do swojego miejsca pracy i marki w przypadku niekorzystnych wrażeń związanych z technologią2.
 • Platforma Dell Technologies Unified Workspace pozwala przekształcić środowisko pracy, gwarantując działom IT proaktywne, predykcyjne i automatyczne rozwiązania do obsługi nowoczesnego systemu w firmie. Równocześnie ułatwia wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę administracyjną środowiska oraz świadczenie wsparcia.
 • Wdrożenie: usługa ProDeploy w środowisku Unified Workspace pozwala na odejście od tradycyjnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z aplikacjami i ustawieniami firmy Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.
 • Bezpieczeństwo: zaufane urządzenia producenta Dell stanowią podstawę postępowego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują efektywnie i czują się bezpiecznie dzięki progresywnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych urządzeń marki Dell.
 • Zarządzanie: komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które umożliwiają klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie gwarantując efektywne środowisko użytkowników.
 • Pomoc technologiczna: usługa ProSupport rozwiązuje problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej niż konkurencja. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych3, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
 • Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport oraz uzyskuje alerty generowane przez sztuczną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.