Menu

Dell Stacja robocza Precision T3630 MT i7-9700/16GB/256GB SSD M.2/1TB/Nvidia P620/DVD RW/W10Pro/KB216/MS116/vPRO/3Y NBD

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Dysk twardy 1000 GB
 • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

znikomy, wydajny system do tworzenia tworzyw VR
Wykorzystaj moc stacji roboczych, możliwości tworzenia materiałów VR i niezawodność w przystępnej cenie dzię ki mniejszej, ale nieutrudniającej rozbudowy obudowie typu tower.

niesłychana sprawność i niski koszt
Zyskaj największe możliwości bez nadmiernego obciążania budżetu, wybierając przystępne cenowo stacje robocze Dell Precision z serii 3000. Realizuj niezwykłe pomysły z mistrzowskimi wynikami dzięki kompaktowym obudowom i unikatowej technologii Dell Reliable Memory Technology Pro.

Profesjonalna wydajność

 • Pokonaj ograniczenia: wykonuj najszczególniej wymagające zadania dzięki najnowszym procesorom Intel Core dziewiątej generacji i Xeon i pamięci o szybkości nawet 2666 MHz.
 • sprężystość i możliwości rozbudowy: skalowalna pamięć masowa z dyskami SATA, SAS i SSD PCIe NVMe może mieć do 28 TB obszerności i zagwarantuje najlepsze osiągi przy realizacji złożonych projektów. Na dodatek pamięć Intel Optane widocznie przyspiesza działanie systemu przy znikomych kosztach związanych z objętością pamięci masowej.

zwiększ sprawność dzięki narzędziu Dell Precision Optimizer

 • wyśmienicie dopasowana efektywność: bezpłatnie dołączane do stacji roboczych Precision narzędzie Dell Precision Optimizer szybciej aniżeli narzędzie HP Advisor pomaga zwiększyć sprawność aplikacji za pomocą jednego kliknięcia1. Automatyczne dobranie parametrów stacji roboczej,lubiane aplikacje ISV działały jak najszybciej, samoczynne aktualizowanie systemu i analizowanie działania komputera w celu wykrywania braków w zasobach.
 • wspaniałe regulowanie efektywności: uaktualniając narzędzie Dell Precision Optimizer do nowej wersji Premium, uzyskasz pierwsze na świecie narzędzie do optymalizowania skuteczności stacji roboczych korzystające ze sztucznej inteligencji.2 Program ten uczy się, jak działają aplikacje wskazane poprzez użytkownika i przy pomocy technologii uczenia maszynowego wykrywa możliwości optymalizacji, wprowadzając zmiany powiększające sprawność.

Obsługa rzeczywistości wirtualnej
Przygotuj się na realistyczną rzeczywistość wirtualną ze stacją roboczą Precision 3630 w obudowie rodzaju tower, która jest przystępna w zaskakująco przystępnej cenie. Mistrzowskie karty graficzne AMD Radeon Pro i NVIDIA Quadro nowej generacji gwarantują do 265 W mocy graficznej i pozwalają na tworzenie tworzyw VR z najwyższą skutecznością.

Więcej miejsca na pomysły

 • niewiele miejsca? Brak problemów: stacja robocza Precision 3630 Tower ma nową konstrukcję, która jest o 23% mniejsza w porównaniu z poprzednią generacją i jeszcze łatwiejsza w rozbudowie.
 • genialna jakość: możesz łatwo obsługiwać wymagające zadania dzięki wspaniałym materiałom konstrukcyjnym, niewielkim rozmiarom i najwyższym standardom wykonania. Opcjonalny zewnętrzny filtr przeciwpyłowy sprawnie chroni wewnętrzne części systemu.
 • szybki dostęp: komfortowo rozmieszczone porty usprawniają korzystanie z niezbędnych urządzeń peryferyjnych, a opcjonalny czytnik kart Smart Card (CAC/PIV) wydajnie zabezpiecza Twoje informacje.

konkretna bezusterkowość

 • technika Dell Reliable Memory Technology (RMT): zapewnia ochronę przed potencjalnymi awariami spowodowanymi przez błędy pamięci. W połączeniu z pamięcią ECC funkcja ta w czasie rzeczywistym i koryguje albo mapuje błędy pamięci. Technologia RMT Pro nadzoruje w dodatku kondycję systemu i ostrzega użytkownika o krytycznym stanie pamięci i konieczności jej wymiany.
 • atesty niezależnych dostawców oprogramowania (ISV): stacje robocze Precision są testowane w celu potwierdzenia skutecznej obsługi użytkowanych na co dzień innowacyjnych aplikacji. Uzyskane przez produkty Dell certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania zapewniają zgodność z najpopularniejszymi aplikacjami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.