Menu

HP Inc. Desktop 405SFF G6 R3-4350 256/8GB/DVD/W10P 293W4EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Obudowa Small Form Factor 

Opis

Moc i bezawaryjność dla Twojej marki
dostępny cenowo HP ProDesk 405 SFF zapewni Twojemu zespołowi specjalistów produktywność klasy korporacyjnej, której można wymagać od niezwykle należycie zabezpieczonego i skalowalnego urządzenia, rozwijającego się wraz z Twoją firmą.

pokaźna produktywność i możliwości konfiguracji
Staw czoła rutynowym wyzwaniom, dzięki elastycznej konguracji systemowej z procesorem AMD Ryzen PRO i mocną pamięcią.

Zbudowany na bezpiecznych fundamentach
Rozwiązanie HP Sure Sense korzysta z nowoczesnych zabezpieczeń, wspieranych poprzez technikę głęboko uczącej się nienaturalnej inteligencji, która chroni przed nowymi zagrożeniami. Czujnik włamań wraz ze zintegrowaną dopełniającą blokadą kablową pomagają zabezpieczyć przewodową mysz i klawiaturę przed kradzieżą.

Możliwość wygodnej rozbudowy
znakomita inwestycja dzięki możliwości rozbudowy, która wydłuża okres eksploatacji komputera i obejmuje dwie wnęki oraz dwa gniazda.

Przetestowany i gotowy
Zachowaj spokój dzięki bezawaryjnemu komputerowi, który przeszedł 120 000 godzin wszechstronnych testów HP Total Test Process, zaprojektowanemu z myślą o spełnianiu standardów MIL-STD 810G.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach kompletu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.