Menu

HP Inc. Komputer 705SFF G5 R3-3200 256/8G/DVD/W10P 8RM26EA

Cechy produktu

  • Producent HP Inc. 
  • Obudowa Small Form Factor 

Opis

Komputer HP EliteDesk 705 G5 SFF
Skonstruowany z myślą o firmach nowoczesny komputer HP EliteDesk 705 SFF gwarantuje imponującą sprawność, możliwość rozbudowy, łatwość zarządzania i bezpieczeństwo w innowacyjnym miejscu pracy.

pokaźna prędkość i niezawodna efektywność
Ciesz się konkretną sprawnością procesora AMD Ryzen PRO3, potężną pamięcią masową i szybką pamięcią.

Rozbudowa, która zwiększa wartość inwestycji
Skonfiguruj kompaktowy komputer HP EliteDesk 705 SFF z możliwością rozbudowy z dwiema wnękami i dwoma gniazdami i dwoma dodatkowymi gniazdami M.2 na pamięć masową, jednym gniazdem M.2 na kartę sieci WLAN/BT i 11 portami USB.

lepsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i zarządzania
Zyskaj komputer uzbrojony w HP Sure Start for AMD, HP Sure Run, HP Manageability Integration Kit, Microsoft System Center Configuration Manager i HP Sure Sense. Zapewnij łatwe zarządzanie urządzeniami dzięki AMD DASH i obsłudze KVM (tylko BIOS).

niezawodność przez długi czas
Ten komputer wyekwipowany w sporo funkcji zagwarantuje długi okres eksploatacji i nawet 18 miesięcy stabilności platformy. Przeszedł 120 000 godzin testów w procesie HP Total Test Process8 i został zaprojektowany z myślą o testach MIL-STD 810G.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy poprzez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

Chroń procesy o znaczeniu krytycznym dla bezpieczeństwa
Zapewnij działanie aplikacji i procesów o krytycznym znaczeniu za pomocą samonaprawiającego się zabezpieczenia HP Sure Run, nawet wtedy, gdy złośliwe oprogramowanie próbuje je wyłączyć.

Uproszczone przywracanie informacji
Ataki ze strony złośliwego oprogramowania mogą zniszczyć Twój system operacyjny i przeszkadzać w prowadzeniu działalności. Rozwiązanie 2. Generacji HP Sure Recover zapewnia szybkie, bezpieczne i zautomatyzowane przywracanie systemu operacyjnego przy pomocy jedynie połączenia sieciowego, dzięki czemu możesz zminimalizować czas przestoju i momentalnie powrócić do swojej działalności.

Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach kompletu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.