Menu

HP Inc. Stacja robocza ZCentral 4R W-2223 512/32/W10P 11Q98EA

Cechy produktu

  • Producent HP Inc. 

Opis

Stacja robocza HP ZCentral 4R (11Q98EA)

Nasza najpotężniejsza stelażowa stacja robocza 1U.
Po raz pierwszy w historii możesz skorzystać z efektywności Z w kompaktowym wymiarze 1U. To smukłe i wydajne urządzenie umożliwia umieszczenie większej liczby jednostek i mocy w pojedynczym stelażu. Nieprzeciętne połączenie z HP ZCentral, czyli naszym pojedynczym rozwiązaniem do zdalnej obsługi stacji roboczych, które daje specjalistom pełną swobodę pracy z dowolnego miejsca.

Redukuj koszty, a nie efektywność. Scentralizuj swój system z technologią Z.
Zmaksymalizuj swoją inwestycję w systemy obliczeniowe poprzez scentralizowanie zestawu stacji roboczych ZCentral 4R przystępnych zdalnie dla użytkowników. Dołączone w standardzie certfikaty dla wiodących aplikacji mistrzowską niezawodność i przewidywalne opłaty licencyjne.

Stwórz własny plan modernizacji.
Inwestuj wyłącznie w technologię, której aktualnie Ci potrzeba wraz z możliwością rozbudowy w przyszłości. Zapewnij sobie możliwość rozwoju wraz z rosnącymi potrzebami w zakresie mocy obliczeniowej, dzięki wyjątkowej ilości pamięci, przestrzeni na kilka kart graficznych, a także możliwości ulepszenia zasilania.

Najbezpieczniejsza stacja robocza HP.
Każdy komputer ZCentral 4R jest standardowo wyekwipowany w nowoczesne funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak pierwszy w branży samonaprawiający się BIOS, usprawniają sprawną ochronę urządzenia, informacji i tożsamości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.