Menu

Komputer 24-f0016nw i3-8130U 1TB/4G/W10H/23,8 5RA37EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Dysk twardy 1000 GB

Opis

wytwarzany z myślą o wydajności Ten spektakularny, skuteczny komputer typu All-in-One proponuje pojemność wystarczającą dla całej rodziny i ułatwia pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę czy rozrywkę – to urządzenie łączy niebanalny wygląd z wysoką produktywnością.

Komputer HP All-in-One 24 zajmuje niedużo miejsca, ponieważ monitor oraz jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to nad wyraz przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach albo mieszkaniach. Przestrzeń i wydajność solidny procesor i wystarczająco dużo pamięci masowej powodują, iż możesz bez problemu przechodzić od przesyłania firmowych wiadomości e-mail do dzielenia się zdjęciami z wakacji.

powiększona sprawność, płynność reakcji i niedługie czasy ładowania dzięki procesorowi Intel Core 8. Generacji zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dysk HDD o obszernej objętości zapewni Ci spokój.

Koniec z usuwaniem plików, aby zrobić miejsce kolejnym. Fotografie, filmy, programy - dzisiaj masz miejsce na wszystko! Spokój, na który zasługujesz Ten komputer HP All-in-One 24 usprawnia utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

posiada kamerę HD wyekwipowaną w przełącznik zapewniający prywatność, zastosowane głośniki i przystępne podłączenie do Wi-Fi. Teraz możesz pozostać w kontakcie przyjednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa.

wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest ponadto odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth dzięki technologii łączności bezprzewodowej.

Ozdoba każdego domu Wprowadź progresywność do swojego domu. Komputer HP 24 z zintegrowanym monitorem z wyjątkowo cienką ramką cechuje się podstawą o regulowanym kącie nachylenia i pozwala na pracę z przeróżnej perspektywy.

Zaprojektowany,rozpromienić każde wnętrze. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można z łatwością podłączyć każde urządzenie USB 3.0 i dokonywać transmisji danych dziesięć razy szybciej za pomocą USB 2.0.

Oglądaj i zapisuj płyty DVD za pomocą zintegrowanego napędu optycznego....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.