Menu

Komputer ACER Predator Orion 3000

Cechy produktu

  • Producent ACER 

Opis

tradycyjna pokrywa Predator Nie daj się zwieść rozmiarowi. W tej czarnej obudowie kryje się wyjątkowo sprawny sprzęt, który czeka na wyzwanie. Linie, światła i led pokrywa z logo kolekcji Predator powstała z inspiracji naszym logo.

Wyraziste krawędzie, czarne i szare odcienie i turkusowe światła LED to dziedzictwo serii Orion. Poznaj siatki Każdy komputer do gier się nagrzewa. Żeby sobie z tym poradzić, w komputerze ACER Predator Orion 3000 zastosowano dwie siatki: z przodu i po lewej stronie.

Funkcjonują jako wloty powietrza, gwarantując ochłodę i sprawiając, że system działa, jak należy. Chwila odpoczynku Po wyczerpującej rozgrywce Twój pakiet słuchawkowy zasługuje na chwilę przerwy. Możesz zawiesić go na jednym z dwóch przeznaczonych do tego uchwytów.

wyprodukowany z myślą o szybkości prędkie systemy potrzebują szybkich dysków. Dysk M.2 2280 PCIe NVMe SSD o obszerności 1000 GB może oznaczać tylko jedno – szybkość, która nie ma sobie równych. Na dodatek komputer ACER Predator Orion 3000 zaopatrzony został w bardzo pojemny dysk HDD 2 TB, co zapewni Ci ogromną ilość przestrzeni do przechowywania danych.

Dzięki 16 GB pamięci RAM DDR4 nic nie stanie Ci na drodze. 4K - nadchodzę Komputer ACER Predator Orion 3000 został wyposażony w procesor graficzny, który bezproblemowo poradzi sobie z wymogimi grafiki nowej generacji.

WIelozadaniowy Niezależnie od tego, czy grasz, edytujesz materiały, przesyłasz strumieniowo czy robisz cokolwiek innego, komputer ACER Predator Orion 3000 zaopatrzony w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 poradzi sobie z każdym zadaniem.

produktywny procesor Ośmiordzeniowy procesor Intel Core i7-9700 o pamięci podręcznej 12 MB spełni wszystkie Twoje marzenia o porządnym procesorze. Jedna aplikacja, pełna kontrola PredatorSense to narzędzie, które da ci pełnię kontroli.

teraz wszystko jest w Twoich rękach – podkręcanie, tworzenie profili do gier i niemało więcej. Sam się przekonaj! Dźwięk, na jaki zasługujesz Wzmocnij dźwięk i nadaj mu obszerniejszą wyrazistość dzięki niewiarygodnym narzędziom dostępnym w ramach silnika obsługi dźwięku Sound BlasterX Pro Gaming.

Żegnaj przeciętności, witajcie niezapomniane wrażenia! Wyjątkowość każdego pomieszczenia przesądza o konieczności wykorzystania funkcji Automatic Room Calibration. Przypasuj ustawienia głośników do warunków panujących w pomieszczeniu, by zoptymalizować ich dźwięk....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.