Menu

Komputer APPLE iMac 21.5 (MNDY2ZE/A)

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • Obudowa All-in-One 
  • System operacyjny MacOs 

Opis

iMac Jasna wizja. Jasne perspektywy. Wiedzieliśmy starannie, co chcemy stworzyć: desktop, który fascynuje od pierwszego wejrzenia. A potem nie przestaje zniewalać. Nowy iMac jest najdoskonalszą realizacją tej wizji.

Ma nowe procesory, najnowocześniejszą grafikę, progresywną pamięć masową i zwiększoną przepustowość portów. Wszystko, co robisz, ożywa na najjaśniejszym i najbarwniejszym wyświetlaczu Retina. Wrażenie jest niesamowite.

Możliwości – nieporównywalne z niczym, co było do tej pory. Efektywność Wartkość dodana. Wszystko działa szybciej. IMac jest teraz jeszcze szybszy i jeszcze efektywniejszy. Odpowiadają za to procesory Intel Core i5 i i7 siódmej generacji i najnowsza, ultrawydajna jednostka graficzna.

Pamięć masowa Fusion Drive nie pozostaje w tyle. Działa prędko, jest nad wyraz pojemna, a teraz przystępna w charakterystycznej konfiguracji modeli z 21,5-calowym i 27-calowym wyświetlaczem Retina. Na iMacu w jednej i drugiej wersji zrobisz więc wszystko, co jedynie zechcesz.

Raz‑dwa. Obraz, że i tysiąca słów nie starczy. Potężne, nowe procesory graficzne Radeon Pro z linii 500 zmieniają wszystko, co oglądasz, w porywające widowisko. 27-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K ma nawet 8 GB dedykowanej pamięci VRAM, a model 21,5-calowy z wyświetlaczem Retina 4K – maksymalnie 4 GB.

Oba generują efekty wizualne i obrazy 3D, w których ascetyczna graficzna moc znajduje imponujący wyraz. Do tego masz jeszcze zaawansowane narzędzia do konstrukcji video. W Final Cut Pro X możesz więc montować materiały filmowe z kilku kamer, pracując nawet z pięcioma strumieniami video 4K równocześnie.

wyświetlacz Retina Retina świeci pełnym blaskiem. Więcej światła. Więcej barw. W nowym iMacu wyświetlacz Retina zachwyca jak nigdy dotąd. Obrazy hipnotyzują miliardem barw przy jasności ekranu sięgającej 500 nitów.

Gęstość pikseli jest tak wysoka, iż żadnego z nich nie da się zobaczyć pojedynczo. A każdy znak w tekście jest nadzwyczajnie ostry i pokaźny, poprzez co mejle i dokumenty wyglądają szlachetniej. To po prostu najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla Maca.

Co pstrykasz, to widzisz. Świat jest pełen niezwykłych odcieni. Na ekranie iMaca zobaczysz ich dzisiaj istotnie więcej. Ekran Retina korzysta z szerokiej gamy P3, w której charakterystyczne białe diody świecące zastąpiono nowoczesnymi, czerwono-zielonymi fosforowymi diodami LED.

dzięki czemu trzy barwy podstawowe – czerwona, zielona i niebieska – są reprezentowane równomierniej, dając w efekcie dużo ulepszone odwzorowanie rzeczywistości. Budowa W 5 milimetrach można dużo zmieścić.

Niesamowity dizajn. Wybitna inżynieria. Ładna sztuka. IMac za każdym razem był niezrównanym wzorem formy i funkcjonalności. To zintegrowany komputer, którego prosta, stylowa pokrywa posiada wszystko: wyświetlacz, procesor, układ graficzny, pamięć masową, pamięć RAM i dużo innych podzespołów.

Nowy iMac ma najbardziej zaawa...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.