Menu

Komputer APPLE iMac 27 (MRQY2ZE/A)

Cechy produktu

  • Obudowa All-in-One 
  • System operacyjny MacOs 

Opis

Komputer iMac 27 Apple jest przekształceniem konwencjonalnego desktopu w wspaniałą ergonomicznie i estetycznie konstrukcję all‑in‑one, łączącą solidną technikę z wygodą i łatwością obsługi. Ekran Retina 5K o przekątnej 27 cali, rozdzielczość 5120 na 2880 z możliwością wyświetlania miliarda kolorów i jasnością 500 nitów.

ekran Retina korzysta z szerokiej gamy P3, w której standardowe białe diody zastąpiono zaawanso­wanymi, czerwono-zielonymi fosforowymi diodami LED. Dzięki czemu trzy barwy podstawowe: czerwona, zielona i niebieska, są reprezentowane równomierniej, dając w wyniku czego jeszcze lepsze odwzorowanie rzeczywistości.

Twoje fotografie ożyją. Tak jak i wszystko, co pojawi się na ekranie. Sześciordzeniowy procesor Intel Core i5 3,0 GHz (Turbo Boost do 4,1 GHz) z 9 MB pamięci podręcznej. Pamięć RAM to 8 GB (2 x 4 GB) pamięci DDR4 2666 MHz; cztery gniazda SO-DIMM przystępne dla użytkownika.

Komputer iMac 27 został zaopatrzony w dysk Fusion Drive który łączy sprawność pamięci flash z pojemnością dysku twardego. Dysk Fusion Drive jest widoczny jako jeden wolumin na komputerze Mac. Użytkowane pliki są samoczynnie, dynamicznie przenoszone do pamięci flash, tak aby można było prędko uzyskać do nich dostęp.

Rzadziej wykorzystywane pliki trafiają na dysk twardy o wielkiej pojemności. Na skutek czego po rozpoznaniu stylu pracy użytkownika system i aplikacje są uruchamiane szybciej, a pliki są otwierane w krótszym czasie.

Wszystkie modele iMaca mają po dwa porty Thunderbolt 3 (USB‑C). Możesz więc przesyłać informacje z szybkością do 40 Gb/s po podpięciu dysku zewnętrznego, aparatu lub kamery. I bezsprzecznie szybciej podczas korzystania z dodatkowych wyświetlaczy albo sprzętu video.

Cztery porty USB 3 dają dużo swobody przy podłączaniu sprzętów peryferyjnych, w tym drukarki, iPhone’a, napędów zewnętrznych i innych akcesoriów. A superszybki trzy strumieniowy interfejs Wi‑Fi oraz technika Bluetooth 4.2 gwarantują dostęp do wszelkich ważnych i ulubionych treści.

Komputer ma zainstalowany system operacyjny macOS który steruje wszystkim na Twoim Macu. Potrafi dużo więcej niż systemy innych komputerów, bo został stworzony specjalnie dla Maca, dodatkowe funkcje, inspirowane doświadczeniem najistotniej zaawansowanych użytkowników, lecz zaprojektowane tak, żeby służyły wszystkim....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.