Menu

Komputer APPLE iMac 27 (MRR02ZE/A)

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • Obudowa All-in-One 
  • System operacyjny MacOs 

Opis

iMac spektakularny. I bestia. Główna idea stojąca za stworzeniem iMaca jest niezmienna: przekształcenie klasycznego desktopu w perfekcyjną funkcjonalnie i estetycznie konstrukcję all-in-one, łączącą solidną technologię z wygodą i łatwością obsługi.

Nowy iMac w realizacji tej idei idzie o krok dalej. Proponuje więcej niesamowitych narzędzi do wszystkiego. Ma najnowsze procesory, szybszą pamięć operacyjną i fenomenalną grafikę. I najjaśniejszy i najbarwniejszy w historii wyświetlacz Retina.

krótko mówiąc, nowy iMac to coś pięknego. A pod względem mocy – potwór. Wszystko widać w jasnych kolorch. Wyświetlacz Retina w iMacu – o rozdzielczości 4K albo 5K – wprost olśniewa jakością. Obrazy hipnotyzują miliardem odcieni przy jasności ekranu sięgającej 500 nitów.

Tekst jest ostry jak brzytwa. Wciągające seriale i filmowe przeboje wyglądają niesamowicie – jak nigdy dotąd. Grafika w grach zniewala wiernością odwzorowania najdrobniejszych detali. To po prostu najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla Maca.

barwy jak sklonowane. Świat jest pełen niezwykłych kolorów. Na ekranie nowego iMaca zobaczysz ich teraz jeszcze więcej. Wyświetlacz Retina korzysta z szerokiej gamy P3, w której standardowe białe diody zastąpiono zaawanso­wanymi, czerwono-zielonymi fosforowymi diodami LED.

dzięki czemu trzy barwy podstawowe – czerwona, zielona i niebieska – są reprezentowane równomierniej, dając w wyniku czego jeszcze lepsze odwzorowanie rzeczywistości. Twoje zdjęcia ożyją. Tak jak i wszystko, co pojawi się na ekranie.

8 rdzeni. Ciarki po kręgosłupie. IMac to prawdziwy tytan pracy z ultrapotężnym procesorem – do wyboru masz czterodzeniowy, a od niedawna także sześcio- albo ośmiordze­niowy. Technologia Turbo Boost podkręca taktowanie procesora w wersji 27-calowej do 5,0 GHz, a w wersji 21,5-calowej – do 4,6 GHz.

To oznacza,podczas wykorzystywania aplikacji intensywnie wykorzystujących procesor, takich jak Logic Pro X czy Adobe Photoshop, iMac dysponuje dodatkową mocą. A Ty możesz pracować z zawrotną szybkością. Obraz, iż tysiąca słów nie wystarczy.

konkretne, świeże procesory graficzne Radeon Pro z kolekcji 500X sprawiają, że wszystko, co oglądasz, porywa jeszcze bardziej. 27-calowy iMac z wyświet­laczem Retina 5K ma nawet 8 GB przeznaczonej pamięci VRAM, a model 21,5-calowy z wyświet­laczem Retina 4K – maksymalnie 4 GB.

Oba generują efekty wizualne i obrazy 3D, w których bezkompromisowa graficzna moc znajduje imponujący wyraz. IMac + macOS macOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Potrafi dużo więcej niżeli systemy innych komputerów, bo został stworzony specjalnie dla Maca.

I vice versa. A jego najnowsza wersja, macOS Mojave, przynosi dopełniające funkcje, inspirowane doświadczeniem najmocniej zaawanso­wanych użytkowników – ale zaprojektowane tak, żeby służyły wszystkim. Niesamowity dizajn.

Wybitna inżynieria. Ładna sztuka. IMac za każdym razem był bezkonkurencyjnym wzorem f...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.