Menu

Komputer DELL XPS 8930 (8930-7925)

Cechy produktu

  • Producent DELL 

Opis

Przepełniony mocą. Z prędkością myśli: W mgnieniu oka 6-rdzeniowe procesory Intel® Core™ i5 lub i7 ósmej generacji i sprawna grafika proponują szybkość i wydajność potrzebne do edycji tworzyw video, odtwarzania filmów i grania w gry.

Więcej rdzeni to szybsza obsługa wielu aplikacji równocześnie, co usprawnia wielozadaniowość. Niezbędna moc: dostępne karty graficzne (w najkorzystniejszej konfiguracji NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070) skutecznie obsługują wszystkie zadania wymagające produktywnego sprzętu, od edycji zdjęć i video po granie w realistyczne gry.

Inteligentne przyspieszanie systemu: pamięć Intel® Optane™ to inteligentny i sprężysty akcelerator systemu gwarantujący niespotykaną szybkość reakcji komputera z sporym dyskiem twardym, dzięki temu wszystkie operacje są wykonywane szybciej, płynniej i łatwiej.

Pamięć Intel® Optane™ przyspiesza otwieranie i zapisywanie zdjęć, filmów i gier, skracając czas kryteria na wykonanie operacji poprzez komputer. Dysk twardy w połączeniu z 16 GB pamięci Intel® Optane™ działa choćby 14-krotnie szybciej niż bez tej pamięci.

Szybsze realizowanie ważnych zadań: wszystkie innowacyjne aplikacje będą działać momentalnie dzięki wielu cechom i funkcjom. Killer Ethernet: karta Killer E2400 automatycznie namierza ruch sieciowy i określa jego priorytety, zapewniając bardzo dużą przepustowość przy małych opóźnieniach aplikacji działających w czasie rzeczywistym.

Pozwala to lepiej obsługiwać strumieniowe transmisje video, bez przeszkód korzystać ze stron internetowych, szybciej pobierać pliki i płynnie grać w gry. Program Killer Control Center zezwala na też regulowanie ustawień, tak by gry, aplikacje i strony internetowe działały zgodnie z oczekiwaniami.

Moc wirtualnej rzeczywistości. Aby zyskać jeszcze bardziej produktywne rozwiązanie przygotowane do obsługi wirtualnej rzeczywistości, wybierz komputer XPS Tower. Wszystkie konfiguracje komputerów XPS Tower z progresywnymi kartami graficznymi obsługują technologię VR, dzięki czemu możesz znaleźć się w gronie pierwszych użytkowników rzeczywistości wirtualnej.

na dodatek wybrane konfiguracje spełniają zalecenia dotyczące adekwatnej obsługi rozwiązań VR z wykorzystaniem hełmów HTC Vive lub Oculus Rift. Tworzony do rozwoju wraz z Tobą. Prosty dostęp i modernizacja: obudowa o zoptymalizowanym rozmiarze wymagała użycia pionierskiego podejścia, aby umożliwić dostęp bez narzędzi do wewnętrznych podzespołów.

Wychylana taca z zasilaczem usprawnia dostęp do środka pokrywy, co pozwala błyskawicznie wymienić kartę graficzną i pamięć. Nieograniczone możliwości rozbudowy: komputer w obudowie rodzaju tower może obsługiwać pełnowymiarowe karty graficzne o mocy do 225 W oraz nawet cztery urządzenia pamięci masowej.

Pojemna pamięć masowa: miejsce na trzy dyski twarde 3,5'' lub napędy 2,5'' do notebooków i jeden napęd optyczny. Cztery gniazda PCIe niewymagające narzędzi pozwalają na zainstalowa...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.