Menu

Komputer HP 22-C0018NW (6ND84EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

dobrany do Twoich potrzeb. Ten ładny, produktywny komputer rodzaju All-in-One proponuje objętość wystarczającą dla całej rodziny i ułatwia pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę – udało Ci się znaleźć urządzenie, które łączy ciekawy wygląd z wysoką efektywnością.

Komputer HP All-in-One-22 zajmuje niewiele miejsca, ponieważ monitor i jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach lub mieszkaniach. Dzięki umieszczeniu obszerniejszego ekranu w mniejszej ramce ta istotnie cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest atrakcyjny i użyteczny.

Przestrzeń i produktywność Wysoko skuteczny procesor i wystarczająco dużo pamięci masowej dla całej rodziny powodują, że możesz bez problemu przechodzić od przesyłania firmowych wiadomości e-mail do dzielenia się zdjęciami z wakacji.

Procesor Intel Celeron to genialne połączenie skuteczności, zużycia energii i wartości zapewnia płynne i niezawodne działanie urządzenia z dwoma rdzeniami przetwarzania wykonującymi wszystkie zadania. Dysk HDD o pokaźnej obszerności zapewni Ci spokój.

Koniec z usuwaniem plików, żeby zrobić miejsce kolejnym. Fotografie, filmy, programy - dzisiaj masz miejsce na wszystko! Komputer z charakterem Pamięć RAM DDR4 rozszerzy prędkość Twojego komputera. Dzisiaj nawet najszczególniej wymagające gry czy programy będą śmigać w mgnieniu oka.

To najwyższa produktywność przy mniejszym zużyciu prądu o 20%! ekran full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest także odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia.

Dwa głośniki z przodu pomagają dopasować głośność do ulubionej muzyki, filmów i gier. Gdy dźwięk jest skierowany na Ciebie, nic nie może stanąć na drodze pomiędzy Tobą a rozrywką. Spokój, na który zasługujesz Ten komputer ułatwia utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

ma kamerę HD zaopatrzoną w przełącznik gwarantujący prywatność, zastosowane głośniki i łatwe podłączenie do Wi-Fi. Teraz możesz pozostać w kontakcie przy jednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa.

Stała łączność z akcesoriami dzięki technologii łączności bezprzewodowej 802.11 a/c (1×1) WLAN i Bluetooth 4.2. Oglądaj i zapisuj płyty DVD przy pomocy zintegrowanego napędu optycznego. Jakość, na której każdy może polegać Pomyślne przejście ponad 100 testów dowodzi, iż komputer HP All-in-One to bezawaryjne rozwiązanie dla Twojej rodziny – zarówno do nauki i projektów szkolnych, jak i organizowania domowych maratonów filmowych.

Dzięki tradycyjnemu złączu USB 2.0 nie trzeba stosować przejściówek. Można łatwo podłączyć dowolne urządzenie peryferyjne USB bez płacenia dodatkowo za zbędne klucze sprzętowe. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB i dokonywać transmisji danych dziesięć razy szybciej niżeli za pomo...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.