Menu

Komputer HP 22-C0023NW (6NE41EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

dobrany do Twoich potrzeb. Ten przepiękny, sprawny komputer typu All-in-One oferuje pojemność wystarczającą dla całej rodziny i ułatwia pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę – udało Ci się znaleźć urządzenie, które łączy interesujący wygląd z wysoką sprawnością.

Komputer HP All-in-One-22 zajmuje niewiele miejsca, ponieważ monitor oraz jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to istotnie przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach albo mieszkaniach. Dzięki umieszczeniu obszerniejszego ekranu w mniejszej ramce ta stanowczo cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest efektowny i poręczny.

Przestrzeń i produktywność Wysoko skuteczny procesor i wystarczająco dużo pamięci masowej dla całej rodziny powodują, iż możesz bez problemu przechodzić od przesyłania firmowych wiadomości e-mail do dzielenia się zdjęciami z wakacji.

Procesor Intel Core 8. Generacji rozszerza produktywność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania które zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet wytwarzać własne.

Dysk HDD o wielkiej obszerności zapewni Ci spokój. Koniec z usuwaniem plików, żeby zrobić miejsce kolejnym. Zdjęcia, filmy, programy - teraz masz miejsce na wszystko! Komputer z charakterem Pamięć RAM DDR4 rozszerzy szybkość Twojego komputera.

teraz choćby najistotniej wymagające gry czy programy będą śmigać w mgnieniu oka. To najwyższa produktywność przy mniejszym zużyciu prądu o 20%! ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Dwa głośniki z przodu dopasować głośność do ulubionej muzyki, filmów i gier. Gdy dźwięk jest skierowany na Ciebie, nic nie może stanąć na drodze pomiędzy Tobą a rozrywką.

Spokój, na który zasługujesz Ten komputer upraszcza utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Posiada kamerę HD zaopatrzoną w przełącznik gwarantujący prywatność, wbudowane głośniki i przystępne podłączenie do Wi-Fi.

dzisiaj możesz pozostać w kontakcie przy jednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa. Stała łączność z akcesoriami dzięki technice łączności bezprzewodowej 802.11 a/c (1×1) WLAN i Bluetooth 4.2. Oglądaj i zapisuj płyty DVD za pomocą zintegrowanego napędu optycznego.

Jakość, na której każdy może polegać Pomyślne przejście ponad 100 testów dowodzi, iż komputer HP All-in-One to niezawodne rozwiązanie dla Twojej rodziny – zarówno do nauki i projektów szkolnych, jak i organizowania domowych maratonów filmowych.

Dzięki klasycznemu złączu USB 2.0 nie trzeba stosować przejściówek. Można prosto podłączyć dowolne urządzenie peryferyjne USB bez płacenia w dodatku za zbędne klucze sprzętowe. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można prosto podłączyć...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.