Menu

Komputer HP 22-C0029NW (6NE78EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

dopasowany do Twoich potrzeb. Ten efektowny, wydajny komputer typu All-in-One oferuje objętość wystarczającą dla całej rodziny i upraszcza pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę – udało Ci się znaleźć urządzenie, które łączy ciekawy wygląd z wysoką efektywnością.

Komputer HP All-in-One-22 zajmuje niedużo miejsca, ponieważ monitor oraz jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach lub mieszkaniach. Przestrzeń i sprawność Wysoko produktywny procesor i wystarczająco dużo pamięci masowej dla całej rodziny powodują, iż możesz bezproblemowo przechodzić od przesyłania firmowych wiadomości e-mail do dzielenia się zdjęciami z wakacji.

Uzyskaj niezwykłą prędkość, której Ci trzeba do wykonywania wszelkich rutynowych zadań, dzięki procesorowi AMD A6. Skuteczność dwóch rdzeni pozwala pracować z wieloma aplikacjami jednocześnie i włączać najnowsze gry bez jakichkolwiek zacięć.

Dysk SSD działa dużo szybciej niżeli dysk HDD. Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się nawet 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To szeroka oszczędność czasu! Komputer z charakterem Pamięć RAM DDR4 zwiększy prędkość Twojego komputera.

teraz choćby najbardziej wymagające gry czy programy będą śmigać w mgnieniu oka. To najwyższa efektywność przy mniejszym zużyciu prądu o 20%! ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest też odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Dwa głośniki z przodu przypasować głośność do ulubionej muzyki, filmów i gier. Gdy dźwięk jest skierowany na Ciebie, nic nie może stanąć na drodze pomiędzy Tobą a rozrywką.

Spokój, na który zasługujesz Ten komputer ułatwia utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Posiada kamerę HD wyposażoną w przełącznik zapewniający prywatność, wbudowane głośniki i łatwe podłączenie do Wi-Fi.

dzisiaj możesz pozostać w kontakcie przy jednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa. Stała łączność z akcesoriami dzięki technice łączności bezprzewodowej 802.11 a/c (1×1) WLAN i Bluetooth 4.2. Oglądaj i zapisuj płyty DVD przy pomocy zintegrowanego napędu optycznego.

Jakość, na której każdy może polegać Pomyślne przejście ponad 100 testów dowodzi, iż komputer HP All-in-One to bezawaryjne rozwiązanie dla Twojej rodziny – równocześnie do nauki i projektów szkolnych, jak i organizowania domowych maratonów filmowych.

Dzięki klasycznemu złączu USB 2.0 nie trzeba stosować przejściówek. Można z łatwością podłączyć dowolne urządzenie peryferyjne USB bez płacenia dodatkowo za zbędne klucze sprzętowe. Przy pomocy najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB i dokonywać transmisji danych dziesięć razy szybciej za pomocą USB 2.0....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.