Menu

Komputer HP 24-F0024NW (6NG57EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

wykonany z myślą o wydajności Ten ładny, sprawny komputer typu All-in-One oferuje objętość wystarczającą dla całej rodziny i upraszcza pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę czy rozrywkę – to urządzenie łączy atrakcyjny wygląd z wysoką produktywnością.

Komputer HP All-in-One 24 zajmuje niewiele miejsca, ponieważ monitor, a także jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach lub mieszkaniach. Przestrzeń i produktywność potężny procesor i wystarczająco dużo pamięci masowej powodują, iż możesz bezproblemowo przechodzić od przesyłania firmowych wiadomości e-mail do dzielenia się zdjęciami z wakacji.

powiększona skuteczność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania dzięki procesorowi Intel Core 8. Generacji gwarantują niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dysk HDD o wielkiej obszerności zapewni Ci spokój.

Koniec z eliminowaniem plików, żeby zrobić miejsce kolejnym. Zdjęcia, filmy, programy - dzisiaj masz miejsce na wszystko! Spokój, na który zasługujesz Ten komputer HP All-in-One 24 usprawnia utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

ma kamerę HD wyposażoną w przełącznik zapewniający prywatność, zaimplementowane głośniki i nietrudne podłączenie do Wi-Fi. Teraz możesz pozostać w kontakcie przyjednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa.

ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest ponadto odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Dopasuj głośność do ulubionej muzyki, filmów i gier.

Gdy dźwięk jest skierowany na Ciebie, nic nie może stanąć na drodze między Tobą a rozrywką. Ozdoba każdego domu Wprowadź postępowość do swego domu. Komputer HP 24 z zintegrowanym monitorem z wyjątkowo cienką ramką cechuje się podstawą o regulowanym kącie nachylenia i umożliwia pracę z przeróżnej perspektywy.

Zaprojektowany,rozpromienić każde wnętrze. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB 3.0 i dokonywać transmisji informacji dziesięć razy szybciej przy pomocy USB 2.0.

Oglądaj i zapisuj płyty DVD za pomocą zintegrowanego napędu optycznego....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.