Menu

Komputer HP 460-A201NW (5CS14EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

dostępny cenowo i niezawodny komputer Sprostaj powszednim wyzwaniom dzięki bezusterkowości potwierdzonej w testach, procesorowi Intel i mniejszym rozmiarom tego na nowo zaprojektowanego komputera HP typu wieża.

Niedrogie komputery rodzaju wieża proponujące efektywność, której Ci trzeba, właśnie stały się istotnie łatwiej przystępne. Od procesorów Intel aż po system operacyjny Windows 10 – komputery HP Desktop - 460 rodzaju wieża są kompleksowymi, bezusterkowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi zaufanych marek.

Budowany z myślą o trwałości Jeśli szukasz trwałego i bezawaryjnego komputera stacjonarnego, marka HP ma coś dla Ciebie. Wszystkie nasze komputery typu wieża przechodzą przez ponad 100 testów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich niezawodność.

Komputer stacjonarny możesz rozbudować i dowolnie modyfikować. Pozwoli Ci to nadążyć za rozwojem technologicznym bez obszernych inwestycji. Jeśli poczujesz, iż Twój komputer traci na skuteczności, wymienisz tylko podzespoły.

Dysk HDD Dysk HDD w komputerze HP 460 zapewni Ci spokój. Koniec z likwidowaniem plików, by zrobić miejsce kolejnym. Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i fotografii. Dzięki opcjom pamięci masowych o znacznej objętości możesz zapisywać wszystko i nadal mieć dużo wolnego miejsca.

Złącza podłączanie obszerniejszego lub uzupełniającego ekranu nigdy nie było prostsze. Wyjście HDMI pozwala przesyłać obraz w rozdzielczości HD i dźwięk poprzez pojedynczy charakterystyczny przewód. Przy pomocy najpopularniejszego na świecie połączenia USB 2.0 można prosto podłączyć każde urządzenie USB bez problemów z kompatybilnością.

USB 3.0 przesyła dane dziesięć razy szybciej niż poprzednik. Koniec z czekaniem na skopiowanie plików, teraz wszystko dzieje się błyskawicznie! w sytuacji niestabilnego połączenia bezprzewodowego można ekspresowo podłączyć kabel Ethernet, żeby uzyskać płynną, przewodową łączność internetową, która jest pozbawiona wad łączności bezprzewodowej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.