Menu

Komputer HP 460-P206NW (5CT95EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

dostępny cenowo i bezusterkowy komputer Sprostaj codziennym wyzwaniom dzięki bezusterkowości potwierdzonej w testach, procesorowi Intel, a także mniejszym wymiarom tego na nowo zaprojektowanego komputera HP typu wieża.

Niedrogie komputery typu wieża oferujące skuteczność, której potrzebujesz, właśnie stały się istotnie łatwiej dostępne. Od procesorów Intel aż po system operacyjny Windows 10 – komputery HP Desktop - 460 typu wieża są kompleksowymi, bezusterkowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi zaufanych marek.

Budowany z myślą o trwałości Jeśli szukasz trwałego i niezawodnego komputera stacjonarnego, marka HP ma coś dla Ciebie. Wszystkie nasze komputery rodzaju wieża przechodzą poprzez ponad 100 testów, dzięki temu możemy zagwarantować ich niezawodność.

Komputer stacjonarny możesz rozbudować i dowolnie modyfikować. Pozwoli Ci to nadążyć za rozwojem technicznym bez obfitych inwestycji. Jeśli poczujesz, że Twój komputer traci na wydajności, wymienisz tylko podzespoły.

Dysk HDD Dysk HDD w komputerze HP 460 zapewni Ci spokój. Koniec z eliminowaniem plików, aby zrobić miejsce kolejnym. Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i fotografii. Dzięki opcjom pamięci masowych o pokaźnej objętości możesz zapisywać wszystko i nadal posiadać dużo wolnego miejsca.

Złącza podłączanie pokaźniejszego lub dodatkowego ekranu nigdy nie było prostsze. Wyjście HDMI pozwala przesyłać obraz w rozdzielczości HD i dźwięk przez pojedynczy charakterystyczny kabel. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB 2.0 można prosto podłączyć każde urządzenie USB bez problemów z kompatybilnością.

USB 3.0 przesyła informacje dziesięć razy szybciej aniżeli poprzednik. Koniec z czekaniem na skopiowanie plików, teraz wszystko dzieje się błyskawicznie! w sytuacji niestabilnego połączenia bezprzewodowego można prędko podłączyć przewód Ethernet, by uzyskać płynną, przewodową łączność internetową, która jest pozbawiona wad łączności bezprzewodowej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.