Menu

Komputer HP Omen 880-598NW (2DE28EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Ultrapotężny komputer gamingowy Przemiana przeciętnego gracza w legendarnego zawodnika wymaga bezkompromisowej mocy. Komputer gamingowy OMEN 880 został wyposażony w nowatorską obudowę oraz najnowsze komponenty i oferuje możliwość nietrudnej rozbudowy, żeby zapewnić płynne działanie choćby najnowszych gier AAA, a także zagwarantować najwyższą produktywność, która pozwoli Ci pokonać konkurencję.

Komputer gamingowy to najmocniej wydajny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najkorzystniejszy dobór! Komputer stacjonarny OMEN 880 możesz rozbudować i dowolnie modyfikować.

Pozwoli Ci to nadążyć za rozwojem technicznym bez pokaźnych inwestycji. Jeśli poczujesz, iż Twój komputer traci na sprawności, wymienisz tylko podzespoły. Gotowy do ostatecznej walki Zdominowanie rozgrywki wymaga nie lada mocy.

To właśnie dlatego komputer stacjonarny OMEN 880 zaopatrzono w procesor Intel Core i5-8400 z taktowaniem 2.8 - 4 GHz, a także pamiecią podręczną 9 MB. Wydajna karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 pozwala grać w gry na wysokich ustawieniach,cieszyć się bardziej realistycznym i transparentnie czystym i płynnym obrazem.

Połączenie dysku HDD i SSD to same korzyści. Dzięki dyskowi SSD wszystko otworzysz 5 razy szybciej, a dysk HDD zapewni Ci dużo miejsca na pliki. Dostajesz mega prędkość i dużo przestrzeni w jednym pakiecie!

Sprzęt, który rozwija się razem z Tobą Jeśli chcesz piąć się w rankingu coraz wyżej, potrzebujesz komputera, który będzie za Tobą nadążał. Beznarzędziowa pokrywa, umożliwiająca prędki dostęp do wnętrza komputera i konserwację części, w połączeniu z nawet czterema gniazdami na dyski twarde 3,5″ (w wybranych modelach) powoduje, że komputer stacjonarny OMEN 880 jest po prostu wyprodukowany do nietrudnej rozbudowy.

8 GB prędkiej pamięci RAM HyperX DDR4-2666 powoduje, iż przyspiesza jednocześnie gra, jak i jednoczesne realizowanie wielu zadań. Ulepszone wrażenia słuchowe we wszystkich grach, filmach i muzyce dzięki DTS Studio Sound.

Doświadcz głębokich basów i wyraźnej mowy przy maksymalnej głośności bez żadnych zniekształceń. Jeszcze lepsza łączność bezprzewodowa Nie przejmuj się więcej błędami sieci i wolnym połączeniem. Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth dzięki karcie sieciowej 802.11 a/b/g/n/ac (1×1) i modułowi Bluetooth 4.2.

Karrta sieciowa 802.11 a/b/g/n/ac (1×1) umożliwia bezprzewodowe połączenie z internetem z szybkością nawet 1300 Mb/s. Dzięki Bluetooth możesz przesyłać pliki bezprzewodowo pomiędzy przeróżnymi urządzeniami. To komfortowe rozwiązanie, jeśli chcesz ekspresowo podzielić się ze znajomymi interesującym zdjęciem czy muzyką.

Zachowaj zimną krew Dzięki otworom wentylacyjnym na krawędziach i dwóm wentylatorom 120 mm unikniesz przegrzania komputera choćby w trakcie najgorętszej rozgrywki. Dodaj do tego jeszcze wzornictwo godne mocnej maszyny i uchwyt usprawniający przenoszenie i...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.