Menu

Komputer HP Omen 880-599NW (2DE30EA)

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Ultrapotężny komputer gamingowy Przemiana przeciętnego gracza w legendarnego zawodnika wymaga bezkompromisowej mocy. Komputer gamingowy OMEN 880 został zaopatrzony w prekursorską obudowę, a także najnowsze komponenty i proponuje możliwość prostej rozbudowy, by zapewnić płynne działanie nawet najnowszych gier AAA oraz zagwarantować najwyższą wydajność, która pozwoli Ci pokonać konkurencję.

Komputer gamingowy to najbardziej produktywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najkorzystniejszy wybór! Komputer stacjonarny OMEN 880 możesz rozbudować i dowolnie modyfikować.

Pozwoli Ci to nadążyć za rozwojem technologicznym bez pokaźnych inwestycji. Jeśli poczujesz, że Twój komputer traci na wydajności, wymienisz tylko podzespoły. Gotowy do ostatecznej walki Zdominowanie rozgrywki wymaga nie lada mocy.

To właśnie dlatego komputer stacjonarny OMEN 880 wyposażono w procesor Intel Core i5-8400 z taktowaniem 2.8 - 4 GHz oraz pamiecią podręczną 9 MB. Sprawna karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050Ti pozwala grać w gry na wysokich ustawieniach,cieszyć się bardziej realistycznym oraz klarownie czystym i płynnym obrazem.

Połączenie dysku HDD i SSD to same korzyści. Dzięki dyskowi SSD wszystko otworzysz 5 razy szybciej, a dysk HDD zapewni Ci dużo miejsca na pliki. Dostajesz mega prędkość i dużo przestrzeni w jednym komplecie!

Sprzęt, który rozwija się razem z Tobą Jeśli chcesz piąć się w rankingu coraz wyżej, potrzebujesz komputera, który będzie za Tobą nadążał. Beznarzędziowa obudowa, umożliwiająca prędki dostęp do wnętrza komputera i konserwację elementów, w połączeniu z nawet czterema gniazdami na dyski twarde 3,5″ (w wybranych modelach) sprawia, iż komputer stacjonarny OMEN 880 jest po prostu wytworzony do przystępnej rozbudowy.

8 GB szybkiej pamięci RAM HyperX DDR4-2666 sprawia, że przyspiesza jednocześnie gra, jak i jednoczesne wykonywanie wielu zadań. Lepsze wrażenia słuchowe we wszelkich grach, filmach i muzyce dzięki DTS Studio Sound.

Doświadcz głębokich basów i wyraźnej mowy przy maksymalnej głośności bez żadnych zniekształceń. Jeszcze lepsza łączność bezprzewodowa Nie przejmuj się więcej błędami sieci i wolnym połączeniem. Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth dzięki karcie sieciowej 802.11 a/b/g/n/ac (1×1) i modułowi Bluetooth 4.2.

Karrta sieciowa 802.11 a/b/g/n/ac (1×1) pozwala na bezprzewodowe połączenie z internetem z prędkością nawet 1300 Mb/s. Dzięki Bluetooth możesz przesyłać pliki bezprzewodowo między zróżnicowanymi urządzeniami. To wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz błyskawicznie podzielić się ze znajomymi atrakcyjnym zdjęciem czy muzyką.

Zachowaj zimną krew Dzięki otworom wentylacyjnym na krawędziach i dwóm wentylatorom 120 mm unikniesz przegrzania komputera choćby w trakcie najgorętszej rozgrywki. Dodaj do tego jeszcze wzornictwo godne konkretnej maszyny oraz uchwyt usprawniający przenoszenie...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.