Menu

Komputer LENOVO Legion C530-19ICB DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent LENOVO 

Opis

Model Lenovo Legion C530 Cube w obudowie o objętości 19 litrów zagwarantuje obsługę gier na poziomie tradycyjnego komputera stacjonarnego w urządzeniu o upraszczającej przenoszenie konstrukcji. Najnowsze procesory i przeznaczona karta graficzna i dwukanałowy system chłodzenia, który eliminuje przegrzewanie się systemu, pozwolą Ci zwyciężać we wszelkich grach.

Dzięki dopracowanemu wzornictwu model ten będzie się wspaniale prezentował w każdym pomieszczeniu. Komputer Lenovo Legion C530 Cube został dopracowany pod względem wizualnym od kompaktowej obudowy w stalowym kolorze po takie szczegóły jak wysmakowana kratka z przodu ze zintegrowanym białym podświetleniem LED w profilu litery „Y".

Model C530 wyekwipowano w 100-procentowo krystaliczny panel górny ze zintegrowanym czerwonym podświetleniem systemowym, dzięki któremu widać całą magię, która rozgrywa się w jego wnętrzu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.