Menu

Komputer MSI Infinite 9SH-676PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Wygrywaj wszystko! Pamiętasz o marzeniach z młodości, w których chciałeś zostać bohaterem i ocalić ludzkość? A może chciałeś zostać jednym z pierwszych ludzi, którzy opuszczą Ziemię i skolonizują inne planety? Być może, po prostu chciałeś być najkorzystniejszym żołnierzem w XX-wiecznej bitwie? Komputer gamingowy MSI Infinite 9SH pomogą Ci w powrocie do tych marzeń.

Najnowsze procesory dziewiątej generacji Najpotężniejsza generacja desktopowych procesorów z rodziny Intel Core. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem poszukującym fantastycznych wrażeń w grze, z jednoczesną możliwością prowadzenia płynnego streamingu na żywo i bezproblemowego nagrywania najważniejszych wydarzeń, czy także jesteś twórcą gotowym do tworzenia i udostępniania coraz bardziej skomplikowanych i innowacyjnych stylizacji, dla którego znaczenia ma krótszy czas kryteria na skończenie obliczeń, to ta nowa dziewiąta generacja procesorów jest gotowa do tego,wziąć Cię na ten nowy, wyższy poziom możliwości.

przełomowa karta graficzna Gamingowe desktopy MSI, zaopatrzone są w opracowane całkowicie przez inżynierów MSI karty graficzne, bazujące na najnowszych procesorach graficznych z linii RTX 20. Poza wyższą do 40%, w porównaniu z kartami z linii GTX 10, sprawnością, karty z rodziny MSI RTX 20 znamionują się ponadto powiększoną efektywnością odprowadzania ciepła.

Uzyskano ją dzięki zaimplementowaniu systemu chłodzenia z dwoma wentylatorami zaopatrzonymi w dwurzędowe łożyska kulkowe, które długookresową produktywność. Łatwy DO PRZENOSZENIA Masz zamiar udać się na LAN-party, odwiedzić przyjaciela lub po prostu zabrać swego gamingowego peceta w dowolne miejsce? konkretny uchwyt zaimplementowany w obudowę pozwala z łatwością podnieść i przenieść tą gamingową bestię z jednej jaskini gier do drugiej.

ŁATWY DOSTĘP DO PODZESPOŁÓW Dzięki możliwości wykorzystania najnowszych części i technologii, możesz zawsze radować się najwyższą sprawnością systemu. Podzespoły, które zamontowano w środku gamingowego komputera MSI są przystępne i gotowe w dowolnej chwili do modernizacji albo zamiany.

Niezależnie od tego, czy rozbudowujesz pamięć masową, czy modernizujesz procesor albo kartę graficzną, za każdym razem możesz na bieżąco utrzymywać swoją gamingową platformę w pełnej gotowości bojowej, a to za sprawą możliwości nieskomplikowanego i szybkiego montażu najnowszych i najbardziej efektywnych podzespołów.

technika Audio Boost aby wygenerować szczególnie czysty dźwięk, na płycie głównej, która zamontowana jest w komputerze, znalazł się specjalny, zintegrowany, sprzętowy wzmacniacz o nazwie Audio Boost. Z jego występowaniu ucieszą się przeważnie ci gracze, którzy podczas rozgrywki korzystają z gamingowych zestawów słuchawkowych.

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD swoim SYSTEMEM Oprogramowanie MSI Command Center jest nieprzeciętnym narzędziem, które pozwala wydobyć maksimum możliwości z płyty głównej. Za sprawą instynktownego interfej...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.