Menu

Komputer MSI Infinite A 8RC-414EU

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

GAMING NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY Gamingowe komputery MSI z kolekcji Infinite A opracowane zostały z myślą o graczach, którzy posiadają niekończącą się chęć prowadzenia rozgrywek. Ten najlepszy na świecie sprzęt do gier i wyekwipowany został w dużo funkcji, technice i narzędzi, które naprawdę pozwalają Ci grać tak, jak chcesz.

Komputery z kolekcji Infinite A pozwala Ci przetrwać nawet najdłuższe, wielogodzinne rozgrywki. Wyzwaniem stają się tylko Twoje własne granice! wyekwipowany w NAJNOWSZĄ GRAFIKĘ Z linii NVIDIA GEFORCE® GTX, która jest najkorzystniejszą kartą do gier i wirtualnej rzeczywistości Komputery dla graczy marki MSI wyekwipowano w najnowsze procesory graficzne, które korzystają z rewolucyjnej architektury NVIDIA Pascal.

w sytuacji wirtualnej rzeczywistości, dzięki zaimplementowaniu tej architektury, uzyskano 3-krotny wzrost wydajności, a w odniesieniu do gier, ponad 1,5x szybsze generowanie grafiki, niżeli dla poprzedniej generacji kart graficznych z kolekcji GTX 900.

ŁATWY DO PRZENOSZENIA Masz zamiar udać się na LAN-party, odwiedzić przyjaciela albo po prostu zabrać swego gamingowego peceta w dowolne miejsce? mocny uchwyt zaimplementowany w obudowę pozwala prosto podnieść i przenieść tą gamingową bestię z jednej jaskini gier do drugiej.

Wybierz swój boczny panel Chcesz widzieć wszystkie gamingowe podzespoły swego peceta? A może wolisz klasyczny wygląd stylowego komputera do gier? Oddajemy decyzje o tym jak będzie wyglądał Twój pecet w Twoje ręce!

Masz do wyboru tradycyjny, czarny boczny panel albo konkretny przezroczysty szklany panel o grubości kliku milimetrów. Możesz zmieniać boczny panel tego gamingowego potwora tyle razy ile tylko chcesz. NajkorzystniejszA OCHRONA w trakcie TRANSPORTU aby ochronić jeden z najważniejszych części gamingowego peceta, jakim jest karta graficzna, wnętrze komputera zostało zaprojektowane tak, by karta zamontowana była w pozycji pionowej.

Pionowe usytuowanie karty graficznej pozwala bowiem uniknąć sytuacji, w których, podczas transportu komputera, karta może się wygiąć, uszkodzić lub wyłamać złącza PCI Express. OPTYMALIZACJA RUCHU SIECIOWEGO DLA GIER ONLINE POD KĄTEM MAKSYMALNEGO ZMNIEJSZENIA OPÓŹNIEŃ i NAJNOWSZY UKŁAD SIECIOWY INTEL® WI-FI AC & BLUETOOTH MSI GAMING LAN Manager automatycznie klasyfikuje i ustala priorytety dla wrażliwych na opóźnienia gier online.

dzięki temu użytkownicy mogą radować się niskimi czasami opóźnień i najkorzystniejszymi wrażeniami w trakcie sieciowych rozgrywek. Najnowszej generacji bezprzewodowy moduł sieciowy Intel® Wi-Fi / Bluetooth wykorzystuje technologię MU-MIMO, dzięki czemu transmisja danych może odbywać się zgodnie ze standardem AC z szybkością dochodzącą do 433 Mb/s.

Moduł Bluetooth 5 pozwala zaś wymieniać się filmami, fotografiami prezentacjami i innymi plikami. NISKIE OPÓŹNIENIA Z GAMINGOWĄ KARTĄ SIECIOWĄ firmy INTEL® Dzięki zaimplementowaniu karty sieciowej Intel® LAN, gracze mogą radować się wyjątkowo płynną...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.