Menu

Komputer MSI Pro 24X 10M

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Komputer all in one MSI z kolekcji PRO 24X 10M charakteryzujący się smukłą konstrukcją i niezwykle małą grubością obudowy wynoszącą zaledwie 6,5 mm. Komputer MSI PRO 24X 10M został wyposażony w panel klasy IPS z wąską ramką wokół ekranu, który nie tylko optymalizuje jasność i generowane odcienie, dzięki temu gwarantuje użytkownikom najkorzystniejszą jakość obrazu, niezależnie od wyświetlanej na monitorze zawartości, lecz pozwala ponadto uzyskać stałą jakość obrazu przy bardzo szerokim kącie widzenia wynoszącym 178 stopni w pionie i w poziomie.

Ciesz się niesamowitą prędkością uruchamiania systemu i niezwykle prędkim ładowaniem informacji i aplikacji dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core 10. Generacji cechującym się energooszczędną mikroarchitekturą, nowoczesnym procesem technologicznym wytwarzania, a także optymalizacją zapewniając istotnie obszerniejszą skuteczność niż procesory poprzedniej generacji oraz szybkim dyskiem SSD M.2 zgodnym z interfejsem NVMe PCIe, które zapewnia prędkość transmisji informacji dochodzącą do 2200 MB/s i dyskiem HDD o pojemności 1 TB zapewniającego bardzo dużo miejsca na przechowywanie informacji.

Dzięki systemowi MSI HDD Rapid Upgrade, który umożliwia szybką i bezproblemową modernizację albo demontaż 2,5-calowego dysku rozbudowa nie będzie już nigdy więcej koszmarem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.