Menu

Komputer MSI Pro 24X 7M

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Do zastosowań biurowych Komputer MSI PRO 24X 7M opracowany został specjalnie do zastosowań biurowych. Uwzględnia technologie, które czynią go profesjonalnym narzędziem do realizacji rozmaitych ważnych projektów.

Wąskie ramki sprawiają,teraz zobaczysz pokaźnie więcej. Na pokładzie urządzenia przewidziano miejsce na efektywny dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-7100U i zintegrowaną kartę graficzną. Dodatkowo zaopatrzony jest w 4 GB pamięci RAM i dysk HDD o pojemności 1000 GB, co przekłada się na szybką pracę i dużą ilość miejsca do przechowywania informacji.

Inwestując w ten sprzęt, możesz radować się nieprzeciętnymi odcieńmi i kątami widzenia matrycy IPS. Stanowczo efektywny Podstawowym elementem wyposażenia tego komputera jest efektywny dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-7100U.

dzięki temu wszystkie zadania, jakie podejmiesz, przebiegną ekspresowo i sprawnie. Teraz możesz wykonywać obowiązki służbowe, sporządzać zestawienia, przygotowywać raporty, pisać posty na portalach społecznościowych, przeglądać strony w internecie, czy oglądać filmy bez najmniejszych kłopotów.

Komputer daje także możliwość korzystania z 4 GB pamięci RAM DDR4. Zagwarantuje to bardzo korzystną produktywność i obsługę wielu programów czy aplikacji. Komputer sprawdzi się niezależnie od tego, czy wykorzystasz go do klasycznego użycia we własnym domu, profesjonalnego w firmie, czy też rozrywki.

Matryca wytworzona w technologii IPS Matryca komputera została wytwarzana z zastosowaniem technice IPS. Dzięki temu możesz cieszyć się niesamowitą głębią odcieni. Co więcej, panel akcentuje się szerokim kątem widzenia.

W ten sposób praca wyświetlana na ekranie monitora będzie dostępna dla szerokiego grona osób. Ekran zaopatrzono w antyodblaskową warstwę Anti-Glare. Ta cecha pozwala zredukować liczba odbijanego od ekranu światła.

Czynnik ten ogranicza negatywny wpływ na narząd wzroku. W wyniku czego oglądanie emitowanego obrazu jest dużo bardziej komfortowe. Stylowy design i przystępna modernizacja Atutem komputera MSI Pro 24X 7M jest także nad wyraz smukła budowa.

pokrywa wynosi zaledwie 6,5 mm. Prosta i elegancka podstawka nadzwyczajnie dopełnia zarys wyświetlacza. Natomiast szczotkowany materiał na tylnej stronie pokrywy wyróżnia innowacyjny design. W sytuacji tego komputera zastosowano także system określany jako MSI HDD Rapid Upgrade, który pozwala na prostą modernizację, czy także demontaż dysku twardego.

Co więcej, bardzo poprawnie poradzisz sobie z jego rozbudową. Cecha ta pozwoli Ci utrzymać produktywność poprzez dłuższy czas. System chłodzenia bardzo ważnym elementem jest utrzymywanie właściwej temperatury, dlatego w tym przypadku wprowadzono rozwiązanie w formie nowoczesnego systemu chłodzącego Silent Pro Cooling.

Rozdzielono tutaj przepływ powietrza dla wydzielających dużo ciepła najważniejszych podzespołów komputera. Dzięki czemu możesz radować się chłodnym środowiskiem pracy i bardzo cichym działa...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.