Menu

Komputer MSI Trident 3 8RA-030EU

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

znikoma obudowa,pokaźna ROZGRYWKA Poznaj komputer MSI Trident 3. Najmniejszy na świecie, prawdziwy gamingowy komputer klasy PC, który zamknięty został w skrajnie kompaktowej, wręcz miniaturowej obudowie, i który charakteryzuje się równocześnie w stu procentach taką samą wydajnością, jak komputery stacjonarne.

marka MSI ma nieszablonowe doświadczenie w budowie niewielkich, kompaktowych komputerów gamingowych dysponujących niewiarygodną skutecznością, niemniej Trident 3 przenosi użytkownika na kolejny, niezwykły poziom miniaturyzacji.

Jego osiągi zaspokoją kryteria wszelkich graczy. Z maszyną MSI Trident 3 na nowo zdefiniujesz pojęcie małego, efektywnego gamingowego komputera PC. KOMPAKTOWY I LEKKI – PRAWDZIWY GAMINGOWY PECET Masz zamiar udać się na LAN-party, podejść z komputerem do przyjaciela czy po prostu zabrać swego gamingowego peceta w dowolne miejsce? Trident 3 waży tylko 3,17 kg i bez problemu zmieści się w większości przystępnych na rynku konwencjonalnych plecaków.

Zabierz swoją prawdziwą, gamingową skuteczność desktopa tam gdzie tylko chcesz. NAJMNIEJSZY PECET ZGODNY Z VR READY MSI Trident 3 jest prawdziwym gamingowym pecetem następnej generacji. Zaopatrzony został on w złącze VR-Link i przycisk „One-click-to-VR", który powiększa produktywność komputera na zapotrzebowania generowania światów wirtualnej rzeczywistości.

Dzięki nim, Trident 3 jest najmniejszym, jak do tej pory, na świecie komputerem do gier zgodnym ze specyfikacją VR Ready. SYSTEM CHŁODZENIA SILENT STORM COOLING 2 Chłodzenie jest niezbędnym elementem systemów gamingowych.

W komputerze MSI Trident 3 zaimplementowano szczególną i unikatową technikę chłodzenia opracowaną przez producenta MSI, która nosi nazwę Silent Storm Cooling 2. Cechuje się ona tym, iż wykorzystano w niej oddzielne systemy chłodzenia dla kluczowych komponentów, które rozmieszczono w różnych komorach obudowy.

na dodatek, dla każdej z nich oddzielnie zoptymalizowano przepływ powietrza. Zaimplementowany system chłodzenia został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i pozwala na nieprzerwaną rozgrywkę przez sporo godzin.

CHŁODNY I CICHY System chłodzący Silent Storm Cooling 2 działa nie tylko nad wyraz cicho,także efektywnie, co powoduje, iż wszystkie części komputera w trakcie pracy są chłodne. Do chłodzenia procesora wykorzystano specjalnie opracowany cooler.

zastosowany w nim wentylator cechuje się nietypową budową łopatek, która pozwala równocześnie powiększyć przepływ powietrza, jak i obniżyć generowany podczas pracy wentylatora hałas. Dzięki czemu możesz być pewny, iż pracujący system chłodzenia Silent Storm Cooling 2, nigdy nie zagłuszy kroków nadchodzącego w grze wroga.

ROZDZIELCZOŚĆ ULTRA 4K HD MSI Trident 3 tworzy wyjątkowy, pozbawiony przekłamań obraz w ultra wysokiej rozdzielczości 4K. Przygotuj się na to, iż z komputerem Trident 3 będziesz mógł oglądać wyjątkowo ostre fotografie i filmy oraz będzies...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.