Menu

Komputer MSI Trident 3 8RB-028EU

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

nieduża pokrywa,znaczna ROZGRYWKA Poznaj komputer MSI Trident 3. Najmniejszy na świecie, prawdziwy gamingowy komputer klasy PC, który zamknięty został w skrajnie kompaktowej, wręcz miniaturowej obudowie, i który znamionuje się jednocześnie w stu procentach taką samą sprawnością, jak komputery stacjonarne.

marka MSI ma wyjątkowe doświadczenie w budowie niewielkich, kompaktowych komputerów gamingowych dysponujących niewiarygodną produktywnością, niemniej Trident 3 przenosi użytkownika na kolejny, niezwykły poziom miniaturyzacji.

Jego osiągi zaspokoją oczekiwania wszystkich graczy. Z maszyną MSI Trident 3 na nowo zdefiniujesz pojęcie niewielkiego, skutecznego gamingowego komputera PC. KOMPAKTOWY I LEKKI – PRAWDZIWY GAMINGOWY PECET Masz zamiar udać się na LAN-party, podejść z komputerem do przyjaciela czy po prostu zabrać swojego gamingowego peceta w dowolne miejsce? Trident 3 waży tylko 3,17 kg i bezproblemowo zmieści się w większości dostępnych na rynku konwencjonalnych plecaków.

Zabierz swoją prawdziwą, gamingową wydajność desktopa tam gdzie tylko chcesz. NAJMNIEJSZY PECET ZGODNY Z VR READY MSI Trident 3 jest prawdziwym gamingowym pecetem następnej generacji. Wyposażony został on w złącze VR-Link i przycisk „One-click-to-VR", który zwiększa sprawność komputera na potrzeby generowania światów wirtualnej rzeczywistości.

Dzięki nim, Trident 3 jest najmniejszym, jak do tej pory, na świecie komputerem do gier zgodnym ze specyfikacją VR Ready. SYSTEM CHŁODZENIA SILENT STORM COOLING 2 Chłodzenie jest koniecznym elementem systemów gamingowych.

W komputerze MSI Trident 3 zastosowano szczególną i wyjątkową technologię chłodzenia opracowaną przez markę MSI, która nosi nazwę Silent Storm Cooling 2. Charakteryzuje się ona tym, że wykorzystano w niej oddzielne systemy chłodzenia dla kluczowych składników, które rozmieszczono w zróżnicowanych komorach pokrywy.

w dodatku, dla każdej z nich oddzielnie zoptymalizowano przepływ powietrza. Zastosowany system chłodzenia został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zezwala na nieprzerwaną rozgrywkę poprzez sporo godzin.

CHŁODNY I CICHY System chłodzący Silent Storm Cooling 2 działa nie tylko bardzo cicho,ponadto produktywnie, co powoduje, że wszystkie części komputera podczas pracy są chłodne. Do chłodzenia procesora wykorzystano specjalnie opracowany cooler.

zastosowany w nim wentylator znamionuje się nietypową budową łopatek, która pozwala jednocześnie rozszerzyć przepływ powietrza, jak i zniżyć generowany w trakcie pracy wentylatora hałas. Dzięki czemu możesz być pewny, że pracujący system chłodzenia Silent Storm Cooling 2, nigdy nie zagłuszy kroków nadchodzącego w grze wroga.

ROZDZIELCZOŚĆ ULTRA 4K HD MSI Trident 3 tworzy unikatowy, pozbawiony przekłamań obraz w ultra wysokiej rozdzielczości 4K. Przygotuj się na to, iż z komputerem Trident 3 będziesz mógł oglądać wyjątkowo ostre zdjęcia i filmy, a także będzies...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.