Menu

Komputer NTT Game (H310i3-W1377EU)

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Graj tak, jak lubisz Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o wyjątkowo skrupulatnie dostosowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w optymalny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy równocześnie pod kątem efektywności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, aby finalnie mieć pewność, że oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe oczekiwania.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego nadzwyczajnie rozumie potrzeby entuzjastów gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w postępowych centrach projektowych, wytworzonego w zakładach produkcyjnych producenta NTT System S.A.

Procesory INTEL Core i3-8100 Komputery, zaopatrzone w procesory marki Intel I3 ósmej generacji z rodziny CORE™. Dzięki zastosowaniu w nich nowego układu wielowątkowego, komputery są genialnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

obszerna szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki tym procesorom możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować oraz rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić równocześnie bez żadnych spowolnień.

Grafika Nvidia GeForce GTX 1050 Ti Każdy zasługuje,cieszyć się fantastycznym gamingiem. Dlatego właśnie wyposażyliśmy nasz komputer w szybką i mocną kartę GeForce® GTX 1050 Ti. Teraz możesz zamienić swój sprzęt w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ najistotniej innowacyjnej gamingowej architekturze GPU jaka kiedykolwiek powstała.

Jest ona naszpikowana postępowymi technologiami NVIDIA Game Ready, dzięki którym każdy gracz będzie mógł cieszyć się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. #GameReady. Pamięć 8GB (2x4) Komputer zaopatrzony w 8 GB pamięci RAM DDR4.

sprawne pamięci modele o niezwykle wysokich taktowaniach. Ten szczególnie ważny komponent komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spośród najlepiej ocenianych kości RAM. Dysk HDD Komputer zaopatrzony w pojemny dysk HDD pozwoli przechowywać większą liczba informacji takich jak zdjęcia z wakacji, archiwizować dokumenty.

Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich prędkość oraz największa możliwa bezawaryjność. Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD znajdują się modele szanowanych firm.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery marki NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej doświadczonej marki perfekcyjnie wiedzą, w jaki sposób dobrać do komputera trafny zasilacz, który zapewni wystarczającą moc maszynie.

niezwykle ważny jest dobór trafnego chłodzenia, zabezpieczający komputer przed przegrzaniem i tutaj Inżynierowie z NTT są m...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.