Menu

Komputer NTT Game W310i7-P07

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o wyjątkowo skrupulatnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w słuszny sposób użyć i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z pionierskich linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy zarówno pod kątem wydajności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, żeby finalnie mieć pewność, że oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego doskonale rozumie zapotrzebowania fanów gier. Są jednocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w nowoczesnych centrach projektowych, wyprodukowanego w zakładach produkcyjnych firmy NTT System S.A.

Procesor INTEL Core i7-9700 Komputery NTT Game zostały wyposażone w procesory Intel Core i7 dziewiątej generacji, pozwalają iść z duchem czasu i epoki cyfrowej. Nowy komputer z procesorem Intel Core i7-9700 zapewnia wielki wzrost efektywności w porównaniu z poprzednią generacją.

umożliwia szybką i łatwą pracę, bezpieczne zakupy dzięki wbudowanym zabezpieczeniom i oddanie się rozrywce na najwyższym poziomie. Te procesory profesjonalne granie i tworzenie materiałów multimedialnych!

Karta graficzna GTX 1660 Karta graficzna GeForce GTX 1660 jest naszpikowana nowymi, postępowymi technikami gamingowymi, dzięki temu stanowi perfekcyjny wybór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing najszczególniej nowoczesnej architektury GPU jaką kiedykolwiek wytwarzano. Karta GeForce GTX 1660 oferuje bezprecedensową wydajność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko.

Pamięć 8GB Komputer zaopatrzony w 8 GB pamięci RAM DDR4. Wydajne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny komponent komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spośród najlepiej ocenianych kości RAM.

Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma szybkość i liczba pamięci RAM. Dyski SSD i HDD Komputer posiada zamontowane dwa dyski. Pierwszy z nich prędki dysk SSD przeznaczony na system operacyjny daje nam wyjątkowo szybki start systemu i pracę oprogramowania.

Drugi tradycyjny dysk HDD pozwoli przechowywać większą ilość danych takich jak fotografie z wakacji. Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich prędkość i największa możliwa bezawaryjność.

Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD i SSD znajdują się modele uwielbianych firm. Produkowane przez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymogi każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery marki NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.