Menu

Komputer NTT Game W360i5-P03

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o niezwykle precyzyjnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, by w trafny sposób zastosować i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z prekursorskich linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy zarówno pod kątem produktywności, stabilności oraz bezpieczeństwa, jak i jakości, aby finalnie posiadać pewność, że oddają w ręce użytkownika towar spełniający najwyższe wymagania.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego świetnie rozumie zapotrzebowania sympatyków gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w postępowych centrach projektowych, wykonanego w zakładach produkcyjnych firmy NTT System S.A.

Procesor INTEL Core i5-9400F Komputery NTT Game zostały wyposażone w procesory Intel Core i5 dziewiątej generacji, pozwalają iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Nowy komputer z procesorem Intel Core i5-9400F zagwarantuje spory wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją.

pozwala na szybką i łatwą pracę, bezpieczne zakupy dzięki zastosowanym zabezpieczeniom i oddanie się rozrywce na najwyższym poziomie. Te procesory fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych!

Karta graficzna RTX 2060 Karta GeForce RTX 2060 oparta jest na architekturze NVIDIA Turing, gwarantując każdemu graczowi niewiarygodną efektywność, a także obsługę SI, a także ray tracingu w czasie rzeczywistym w najnowszych grach.

Bądź gotowy na każdą grę z kartami RTX. Karty graficzne GeForce RTX oparte są na architekturze GPU Turing i całkowicie nowej platformie RTX. Dzięki czemu układy te choćby 6-krotnie wyższą sprawność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji oraz wprowadzają do Twoich ulubionych gier sztuczną inteligencję i ray-tracing w czasie rzeczywistym.

Pamięć 16GB Komputer wyekwipowany w 16 GB pamięci RAM DDR4. Sprawne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny składnik komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM.

Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma prędkość i ilość pamięci RAM. Dyski SSD i HDD Komputer ma zamontowane dwa dyski. Pierwszy z nich prędki dysk SSD przeznaczony na system operacyjny daje nam nad wyraz prędki start systemu i pracę oprogramowania.

Drugi tradycyjny HDD pozwoli przechowywać obszerniejszą ilość danych takich jak fotografie z wakacji. Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich prędkość i największa osiągalna niezawodność.

Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD i SSD znajdują się modele uwielbianych firm. Wykonane przez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymagan...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.