Menu

Komputer NTT Game W360i7-P03

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o niezwykle precyzyjnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w słuszny sposób zastosować i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z innowacyjnych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy równocześnie pod kątem skuteczności, stabilności oraz bezpieczeństwa, jak i jakości, aby finalnie mieć pewność, że oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe kryteria.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego znakomicie rozumie potrzeby sympatyków gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w progresywnych centrach projektowych, tworzonego w zakładach produkcyjnych marki NTT System S.A.

Procesor INTEL Core i7-9700KF Komputery NTT Game zostały zaopatrzone w procesory Intel Core i7 dziewiątej generacji, pozwalają iść z duchem czasu, a także epoki cyfrowej. Nowy komputer z procesorem Intel Core i7-9700KF zagwarantuje duży wzrost skuteczności w porównaniu z poprzednią generacją.

zezwala na szybką i łatwą pracę, bezpieczne zakupy dzięki wbudowanym zabezpieczeniom i oddanie się rozrywce na najwyższym poziomie. Te procesory fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych!

Karta graficzna RTX 2060 Karta GeForce RTX 2060 oparta jest na architekturze NVIDIA Turing, gwarantując każdemu graczowi niewiarygodną wydajność i obsługę SI oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w najnowszych grach.

Bądź gotowy na każdą grę z kartami RTX. Karty graficzne GeForce RTX oparte są na architekturze GPU Turing i całkowicie nowej platformie RTX. Dzięki temu układy te nawet 6-krotnie wyższą sprawność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji oraz wprowadzają do Twoich ulubionych gier sztuczną inteligencję i ray-tracing w czasie rzeczywistym.

Pamięć 16GB Komputer zaopatrzony w 16 GB pamięci RAM DDR4. Skuteczne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny element komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM.

Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma prędkość i ilość pamięci RAM. Dyski SSD i HDD Komputer posiada zamontowane dwa dyski. Pierwszy z nich prędki dysk SSD asygnowany na system operacyjny daje nam niezwykle szybki start systemu i pracę oprogramowania.

Drugi klasyczny HDD pozwoli przechowywać obszerniejszą ilość informacji takich jak fotografie z wakacji. Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich szybkość i największa osiągalna niezawodność.

Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD i SSD znajdują się modele cenionych firm. Wykonane przez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymag...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.