Menu

Komputer NTT Game W450R3-P19

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o szczególnie dokładnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w trafny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z innowacyjnych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy równocześnie pod kątem produktywności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, by finalnie posiadać pewność, że oddają w ręce użytkownika produkt spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego genialnie rozumie zapotrzebowania wielbicieli gier. Są jednocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w progresywnych centrach projektowych, wytworzonego w zakładach produkcyjnych marki NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 3 3200GE Prezentowane komputery, zaopatrzone w procesory producenta AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 3. Dzięki zastosowaniu w nich nowego układu wielowątkowego komputery są genialnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

duża szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 3 3200GE możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować oraz rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić równocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1660 Karta graficzna GeForce GTX 1660 jest naszpikowana nowymi, nowoczesnymi technologiami gamingowymi, dzięki temu stanowi wspaniały dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing szczególnie nowoczesnej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1660 proponuje rewolucyjną skuteczność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 8GB Komputer wyekwipowany w 8 GB pamięci RAM DDR4.

produktywne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny składnik komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma szybkość i ilość pamięci RAM.

Dyski SSD i HDD Komputer posiada zamontowane dwa dyski. Pierwszy z nich prędki dysk SSD dedykowany na system operacyjny daje nam szczególnie prędki start systemu i pracę oprogramowania. Drugi klasyczny HDD pozwoli przechowywać obszerniejszą ilość danych takich jak zdjęcia z wakacji.

Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich szybkość, a także największa realna niezawodność. Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD i SSD znajdują się modele renomowanych firm.

wykonane przez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymogi każdego gracza. Zasilanie i Chłodzenie Komputery producenta NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów,...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.