Menu

Komputer NTT Game W450R3-P22

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o bardzo dokładnie dopasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, aby w słuszny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z prekursorskich linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy jednocześnie pod kątem skuteczności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, by finalnie posiadać pewność, iż oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego rewelacyjnie rozumie potrzeby sympatyków gier. Są jednocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w innowacyjnych centrach projektowych, wyprodukowanego w zakładach produkcyjnych marki NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 3 3200G Prezentowane komputery, zaopatrzone w procesory firmy AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 3. Dzięki zastosowaniu w nich nowego układu wielowątkowego, komputery są wyśmienitym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

znaczna szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 3 3200G możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować oraz rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić jednocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1650 Karta graficzna GeForce GTX 1650 jest naszpikowana nowymi, nowoczesnymi technikami gamingowymi, dzięki czemu stanowi idealny dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing wyjątkowo progresywnej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1650 oferuje przełomową skuteczność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 8GB Komputer wyekwipowany w 8 GB pamięci RAM DDR4.

sprawne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny element komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spośród najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma szybkość i ilość pamięci RAM.

Dysk SSD Dyski SSD to rewolucja w szybkości transferu danych. Dlatego coraz częściej wyposażmy komputery właśnie w takie rozwiązania. Dzięki zastosowaniu dysków SSD praca z komputerem jest szybka, sprawna i nie musisz czekać na uruchomienie więcej niż kilkanaście sekund.

wybór dysków dla zespołów projektowych NTT System to jak największa ich prędkość i niezawodność. Zgodnie z tym w palecie dysków SSD znajdują się modele renomowanych firm. Wytworzone poprzez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymagania każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery firmy NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej doświadczonej producenta doskona...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.