Menu

Komputer NTT Game W450R3-P23

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o szczególnie dokładnie dostosowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, by w stosowny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z innowacyjnych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy zarówno pod kątem produktywności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, by finalnie posiadać pewność, że oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego doskonale rozumie potrzeby zwolenników gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w postępowych centrach projektowych, wykonanego w zakładach produkcyjnych marki NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 3 3200GE Prezentowane komputery, wyekwipowane w procesory firmy AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 3. Dzięki zaimplementowaniu w nich nowego układu wielowątkowego komputery są genialnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

obszerna szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 3 3200GE możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować i rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić jednocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1660 Karta graficzna GeForce GTX 1660 jest naszpikowana nowymi, progresywnymi technologiami gamingowymi, dzięki temu stanowi znakomity dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing niezwykle zaawansowanej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1660 proponuje bezprecedensową skuteczność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 8GB Komputer zaopatrzony w 8 GB pamięci RAM DDR4.

skuteczne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny element komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma prędkość i ilość pamięci RAM.

Dysk SSD Dyski SSD to rewolucja w szybkości transferu danych. Dlatego coraz częściej wyposażmy komputery właśnie w takie rozwiązania. Dzięki zastosowaniu dysków SSD praca z komputerem jest szybka, produktywna i nie musisz czekać na uruchomienie więcej niżeli kilkanaście sekund.

dobór dysków dla zespołów projektowych NTT System to jak największa ich prędkość oraz bezusterkowość. Zgodnie z tym w palecie dysków SSD znajdują się modele lubianych firm. Produkowane poprzez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane kryteria każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery marki NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej doświadczonej marki wyśmienicie wie...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.