Menu

Komputer NTT Game W450R5-P10

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o bardzo skrupulatnie dostosowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, aby w adekwatny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy jednocześnie pod kątem efektywności, stabilności oraz bezpieczeństwa, jak i jakości, aby finalnie posiadać pewność, że oddają w ręce użytkownika towar spełniający najwyższe oczekiwania.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego rewelacyjnie rozumie potrzeby fanów gier. Są jednocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w postępowych centrach projektowych, produkowanego w zakładach produkcyjnych producenta NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 5 3400G Prezentowane komputery, zaopatrzone w procesory marki AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 5. Zastosowany w nich nowy układu wielowątkowy, daje maszynie niezwykłej mocy obliczeniowej która jest perfekcyjnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

pokaźna szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi Ryzen 5 3400G możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować i rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić równocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1650 Karta graficzna GeForce GTX 1650 jest naszpikowana nowymi, progresywnymi technikami gamingowymi, dzięki temu stanowi znakomity wybór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing nad wyraz zaawansowanej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1650 proponuje rewolucyjną skuteczność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 8GB Komputer zaopatrzony w 8 GB pamięci RAM DDR4.

wydajne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny komponent komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma szybkość i ilość pamięci RAM.

Dyski SSD i HDD Komputer ma zamontowane dwa dyski. Pierwszy z nich szybki dysk SSD przeznaczony na system operacyjny daje nam wyjątkowo szybki start systemu i pracę oprogramowania. Drugi konwencjonalny HDD pozwoli przechowywać pokaźniejszą ilość informacji takich jak fotografie z wakacji.

Przy doborze dysków dla zespołów projektowych NTT System ważna jest jak największa ich prędkość oraz największa możliwa bezawaryjność. Zgodnie z tym przeświadczeniem w palecie dysków twardych HDD i SSD znajdują się modele lubianych firm.

wykonane poprzez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymagania każdego gracza. Zasilanie i Chłodzenie Komputery marki NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.