Menu

Komputer NTT Game W450R5-P14

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o nad wyraz precyzyjnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w adekwatny sposób wykorzystać i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z pionierskich linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy jednocześnie pod kątem produktywności, stabilności, a także bezpieczeństwa, jak i jakości, żeby finalnie mieć pewność, że oddają w ręce użytkownika artykuł spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego świetnie rozumie potrzeby zwolenników gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w innowacyjnych centrach projektowych, wytworzonego w zakładach produkcyjnych producenta NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 5 3400G Prezentowane komputery, zaopatrzone w procesory firmy AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 5. Zastosowany w nich nowy układu wielowątkowy, daje maszynie niezwykłej mocy obliczeniowej która jest nadzwyczajnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

obfita szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi Ryzen 5 3400G możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować oraz rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić jednocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1650 Karta graficzna GeForce GTX 1650 jest naszpikowana nowymi, nowoczesnymi technologiami gamingowymi, dzięki czemu stanowi wyśmienity dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing szczególnie zaawansowanej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1650 proponuje przełomową wydajność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 8GB Komputer wyposażony w 8 GB pamięci RAM DDR4.

skuteczne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny komponent komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spomiędzy najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma prędkość i ilość pamięci RAM.

Dysk SSD Dyski SSD to rewolucja w szybkości transferu danych. Dlatego coraz częściej wyposażmy komputery właśnie w takie rozwiązania. Dzięki zastosowaniu dysków SSD praca z komputerem jest szybka, efektywna i nie musisz czekać na uruchomienie więcej niż kilkanaście sekund.

dobór dysków dla zespołów projektowych NTT System to jak największa ich szybkość, a także niezawodność. Zgodnie z tym w palecie dysków SSD znajdują się modele uznanych firm. Stworzone poprzez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane kryteria każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery firmy NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej d...

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Grymaśny - Wystawiona 2 miesiące temu
przyzwoity sprzęt, nie zależało mi na jakichś kolorowych światełkach itd. poszedłem w wydajność i wydajność dostałem. Sprzęt się nie zacina, wszystko sprawne i solidnie zrobione. Ja polecam osobiście.
Kamil - Wystawiona dzisiaj
Sprawnie działa ten komputer, mocy do gierek mi wystarcza. Patrzyłem do środka jego obudowy to fajnie został złożony przez firmę i nie ma do czego się przyczepić.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.