Menu

Komputer NTT Game W450R5-P22

Cechy produktu

  • Producent NTT SYSTEM 

Opis

Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o szczególnie skrupulatnie przypasowane, najnowocześniejsze podzespoły tak, aby w stosowny sposób zastosować i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z pionierskich linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy równocześnie pod kątem skuteczności, stabilności i bezpieczeństwa, jak i jakości, żeby finalnie mieć pewność, iż oddają w ręce użytkownika towar spełniający najwyższe wymagania.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego świetnie rozumie zapotrzebowania sympatyków gier. Są jednocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w nowoczesnych centrach projektowych, tworzonego w zakładach produkcyjnych firmy NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 5 3400G Prezentowane komputery, wyposażone w procesory producenta AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 5. Zastosowany w nich nowy układu wielowątkowy, daje maszynie niezwykłej mocy obliczeniowej która jest świetnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

pokaźna prędkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi Ryzen 5 3400G możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować oraz rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić równocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1650 Karta graficzna GeForce GTX 1650 jest naszpikowana nowymi, nowoczesnymi technikami gamingowymi, dzięki czemu stanowi wyśmienity dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing szczególnie nowoczesnej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1650 proponuje rewolucyjną produktywność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 16GB Komputer wyposażony w 16 GB pamięci RAM DDR4.

skuteczne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny element komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spośród najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma szybkość i ilość pamięci RAM.

Dysk SSD Dyski SSD to rewolucja w szybkości transferu informacji. Dlatego coraz częściej wyposażmy komputery właśnie w takie rozwiązania. Dzięki zastosowaniu dysków SSD praca z komputerem jest szybka, skuteczna i nie musisz czekać na uruchomienie więcej niż kilkanaście sekund.

wybór dysków dla zespołów projektowych NTT System to jak największa ich szybkość i bezusterkowość. Zgodnie z tym w palecie dysków SSD znajdują się modele uznanych firm. Wyprodukowane poprzez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane oczekiwania każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery producenta NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.