Menu

Komputer stacjonarny APPLE Mac Pro Z0W300008 Xeon 3.5GHz/32GB/256GB SSD/RP580X 8GB/macOS. Klasa energetyczna Intel Xeon

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • System operacyjny MacOs 
  • Dysk twardy 256 GB
  • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

Ma moc, żeby odmienić wszystko.
demonstrujemy urządzenie radykalne pod każdym względem. Najwydajniejszego, najszczególniej zwiększalnego i w największym stopniu konfigurowalnego Maca, jakiego udało nam się stworzyć. Powstał z myślą o profesjonalistach z różnych dziedzin. Po to, aby mogli jak najdalej przesunąć granice tego, co możliwe.

Forma podąża za funkcją.
Każdy element Maca Pro zaprojektowano pod kątem maksymalnej efektywności. Zbudowana na ramie ze stali rdzoodpornej aluminiowa obudowa jest zdejmowalna, daje więc wygodny dostęp do wszelkich części z każdej strony i umożliwia daleko idącą konfigurację. Z takim sprzętem możliwości są praktycznie nieograniczone.

choćby 28 rdzeni. Jednym słowem wszechmoc.

Maca Pro stworzono dla profesjonalistów, którzy potrzebują produktywności CPU na najwyższym poziomie. Komputer ten idealnie radzi sobie ze wszystkim renderowaniem grafiki, odtwarzaniem tysięcy instrumentów wirtualnych czy symulowaniem działania apki iOS na wielu urządzeniach naraz. Jego najważniejszym komponentem jest nawet 28-rdze­niowy procesor Intel Xeon. Żaden wcześniejszy Mac nie miał aż tylu rdzeni. W dodatku wielkie pamięci podręczne L2 i współdzielona L3 i 64 tory PCI Express zapewniają ogromną przepustowość komunikacji z procesorem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.