Menu

Lenovo stacja robocza thinkstation p340 tower 30dh00g1pb w10pro i7-10700/32gb/512gb/uhd630/dvd/3yrs os

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Obudowa tower 
  • Dysk twardy 512 GB

Opis

Stacja robocza ThinkStation P340 Tower 30DH00G1PB W10Pro i7-10700/32GB/512GB/UHD630/DVD/3YRS OS

mocna, bezkompromisowa produktywność
skuteczność i niezbędna w firmie bezusterkowość sprawiają, iż ThinkStation P340 Tower jest idealnym wyborem dla wymagających użytkowników stacji roboczych. Opcje wysokiej klasy kart graficznych i procesorów i najnowocześniejsze technologie pamięci masowej i operacyjnej zapewniają bezkompromisową skuteczność komputera. Model P340 można łatwo rozbudowywać i przypasowywać do swoich potrzeb, więc jest to nieprzeciętne rozwiązanie do obsługi systemów CAD, projektowania i zastosowań w ochronie zdrowia.

Superwydajna stacja robocza
w przypadku stacji roboczej ThinkStation P340 Tower najwyższa efektywność jest po prostu standardem. Zaimplementowane w tym komputerze najnowsze procesory Intel Xeon albo Intel Core vPro zapewniają szybką realizację nawet najmocniej wymagających zadań. Sprawność można powiększyć jeszcze bardziej przez zastosowanie dwóch dysków M.2 PCIe w konfiguracji RAID.

przypasowanie do rzeczywistości wirtualnej
Stacja robocza ThinkStation P340 Tower jest przygotowana do obsługi rzeczywistości wirtualnej dzięki karcie graficznej do poziomu NVIDIA Quadro RTX 5000. Przy użyciu tego komputera klasy podstawowej można wytwarzać prawdziwie wciągające materiały rzeczywistości wirtualnej po niskich kosztach.

Obsługa kilku monitorów
Dzięki nawet trzem gniazdom DP i obsłudze do 11 osobnych monitorów stacja robocza P340 Tower jest nadzwyczajnym rozwiązaniem na zapotrzebowania projektowania CAD, finansów, ochrony zdrowia, edukacji i innych zastosowań. Ma atesty wszystkich najważniejszych niezależnych producentów oprogramowania, takich jak Autodesk, Bentley, Dassault, PTC i Siemens.

odporność, bezpieczeństwo i możliwość rozbudowy
Legendarna bezusterkowość Lenovo zagwarantuje solidność konstrukcji stacji roboczej P340 Tower. Można również liczyć na bezpieczeństwo informacji: zintegrowany zestaw rozwiązań zabezpieczających ThinkShield obejmuje dedykowany układ Trusted Platform Module (dTPM) do szyfrowania danych. A obfita dostępność części oznacza swobodę rozbudowy systemu w miarę rozwoju producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.