Menu

Lenovo stacja robocza thinkstation p340 tower 30dh00ghpb w10pro i7-10700/16gb/1tb/uhd630/dvd/3yrs os

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Obudowa tower 
  • Dysk twardy 1000 GB

Opis

Stacja robocza ThinkStation P340 Tower 30DH00GHPB W10Pro i7-10700/16GB/1TB/UHD630/DVD/3YRS OS

potężna, bezkompromisowa wydajność
wydajność i potrzebna w firmie niezawodność sprawiają, że ThinkStation P340 Tower jest znakomitym wyborem dla wymagających użytkowników stacji roboczych. Opcje wysokiej klasy kart graficznych i procesorów i najnowocześniejsze technologie pamięci masowej i operacyjnej gwarantują bezkompromisową produktywność komputera. Model P340 można łatwo rozbudowywać i dostosowywać do swych potrzeb, więc jest to idealne rozwiązanie do obsługi systemów CAD, projektowania i zastosowań w ochronie zdrowia.

Superwydajna stacja robocza
w sytuacji stacji roboczej ThinkStation P340 Tower najwyższa efektywność jest po prostu standardem. Zaimplementowane w tym komputerze najnowsze procesory Intel Xeon albo Intel Core vPro gwarantują szybką realizację choćby najszczególniej wymagających zadań. Skuteczność można powiększyć jeszcze bardziej poprzez użycie dwóch dysków M.2 PCIe w konfiguracji RAID.

dostosowanie do rzeczywistości wirtualnej
Stacja robocza ThinkStation P340 Tower jest przygotowana do obsługi rzeczywistości wirtualnej dzięki karcie graficznej do poziomu NVIDIA Quadro RTX 5000. Przy użyciu tego komputera klasy podstawowej można tworzyć prawdziwie wciągające materiały rzeczywistości wirtualnej po niskich kosztach.

Obsługa kilku monitorów
Dzięki choćby trzem gniazdom DP i obsłudze do 11 osobnych monitorów stacja robocza P340 Tower jest doskonałym rozwiązaniem na zapotrzebowania projektowania CAD, finansów, ochrony zdrowia, edukacji i innych zastosowań. Ma certyfikaty wszelkich najważniejszych niezależnych producentów oprogramowania, takich jak Autodesk, Bentley, Dassault, PTC i Siemens.

odporność, bezpieczeństwo i możliwość rozbudowy
Legendarna niezawodność Lenovo zagwarantuje wytrzymałość konstrukcji stacji roboczej P340 Tower. Można też liczyć na bezpieczeństwo informacji: zintegrowany zestaw rozwiązań zabezpieczających ThinkShield obejmuje przeznaczony układ Trusted Platform Module (dTPM) do szyfrowania informacji. A spora przystępność elementów oznacza swobodę rozbudowy systemu w miarę rozwoju producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.