Menu

QNAP TS-231P2-4G 2x0HDD 4GB 4x1.7Ghz 2xGbE 3xUSB 3.0

Cechy produktu

  • Producent QNAP 
  • Rodzaj dysku twardego HDD 

Opis

Model TS-231P2 proponuje trzy porty USB 3.0 i podwójne porty Gigabit sieci LAN, zapewniając niezwykłą skuteczność wielozadaniową przy tworzeniu kopii zapasowych, synchronizacji i zdalnym dostępie na bezpiecznej chmurze osobistej. Czterordzeniowy model TS-231P2 gwarantuje nowoczesne możliwości osprzętu, oferując aplikację Qfiling (zautomatyzowana organizacja plików) i Qsirch (pełnotekstowe wyszukiwanie) do bardziej inteligentnego codziennego używania serwera NAS. Użytkownik ma dostęp do wielu wielofunkcyjnych aplikacji w celu rozszerzania wydajności i życia cyfrowego, m.in. Do aplikacji Notes Station (tworzenie notatek cyfrowych na bezpiecznej chmurze osobistej i udostępnianie im współpracownikom i znajomym), QmailAgent (centralne zarządzanie kontami e-mail i tworzeni kopii zapasowych wiadomości e-mail) i Qcontactz (centralne zapisywanie i zarządzanie informacjami o kontaktach). Model TS-231P2 obsługuje migawki, umożliwiając szybkie przywrócenie urządzenia TS-231P2 do poprzedniego stanu w przypadku niespodziewanej awarii NAS lub w przypadku ataku rodzaju ransomware. Co więcej można teraz połączyć zróżnicowane urządzenia IoT w modelu TS-231P2 i ekspresowo rozwijać, wdrażać i hostować aplikacje IoT dzięki innowacyjnemu pakietowi QIoT Suite Lite marki QNAP.

  • Czterordzeniowy procesor 1,7 GHz z pamięcią o obszerności do 8 GB
  • Obsługuje automatyczną organizację plików, Qfiling, i pełnotekstową wyszukiwarkę Qsirch
  • Pełne szyfrowanie NAS przy użyciu technologi opartej na woluminach i akceleracji sprzętowej
  • prędkie rozwijanie i wdrażanie aplikacji IoT za pomocą oprogramowania Container Station i QIoT Suite Lite
  • Obsługa oprogramowania QmailAgent pełniącego rolę centrum pocztowego i aplikacji Qcontactz do centralnego zarządzania danymi kontaktowymi
  • Możliwość przesyłania strumieniowego bibliotek multimedialnych za pośrednictwem DLNA®, AirPlay® i Chromecast™
  • Możliwość utworzenia centrum nadzoru wizyjnego do ochrony domu i biura

- Lista kompatybilności

- Wprowadzenie do QTS

- QTS Live Demo

- Konfigurator NAS

- Konfigurator NVR

- darmowa książka „Mój Qnap"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.