Menu

QNAP TS-251+-2G 2x0HDD 2GB 2,0GHz 2LAN 2xUSB3.0 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent QNAP 

Opis

QNAP TS-251+2G-EU Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na pamięć masową, udostępnianie informacji i przetwarzanie multimediów coraz więcej użytkowników poszukuje serwera NAS o wysokiej skuteczności i w dostępnej cenie.

Serwer TS-251+ z czterordzeniowym procesorem Intel® to bezkompromisowe, skalowalne i wysokowydajne rozwiązanie pamięci masowej dla użytkowników profesjonalnych. Dzięki inteligentnemu systemowi operacyjnemu QTS 4.2 model TS-251+ jest nieskomplikowanym w obsłudze,sprawnym serwerem NAS do kopii zapasowych informacji, synchronizacji i udostępniania plików, zdalnego dostępu oraz aplikacji multimedialnych.

perfekcyjnie nadaje się dla użytkowników, którzy chcą zbudować bezpieczną, prywatną chmurę zapewniającą im łatwy dostęp do danych. - Scentralizowane miejsce do przechowywania plików i kopii zapasowych, z opcją udostępniania i gwarancją sporej skuteczności- Możliwość uruchomienia wielu sprzętów wirtualnych z systemami Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ bezpośrednio na serwerze przy użyciu Virtualization Station- Możliwość uruchamiania wielu izolowanych systemów Linux® oraz pobierania aplikacji kontenerowych przy użyciu Container Station- Odtwarzanie nagrań video w rozdzielczości 1080p przy użyciu dodanego w pakiecie pilota oraz możliwość odtwarzania wielokanałowego dźwięku przesyłanego przez HDMI- Transkodowanie wideo o rozdzielczości Full HD „w locie” i offline- Przesyłanie strumieniowe plików multimedialnych przez DLNA®, AirPlay®, Chromecast™ i Bluetooth® z zachowaniem wielostrefowej kontroli nad multimediami- szybkie znajdowanie plików w czasie rzeczywistym dzięki wyszukiwarce Qsirch- Skalowalność do 10 dysków przy użyciu modułu zwiększającego QNAP UX-800P QTS - prostota i sprawność Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemu QTS, operacje systemowe w NAS przebiegają płynnie i komfortowo.

Inteligentny pulpit systemu pozwala użytkownikowi wyszukać konieczne funkcje, tworzyć na pulpicie skróty albo grupy skrótów, obserwować w czasie rzeczywistym ważne dane o systemie oraz otwierać dużo okien aplikacji w celu jednoczesnego wykonywania wielu zadań, co w sumie powiększa sprawność działania systemu.

Kompleksowe zabezpieczenia W otwartym środowisku sieciowym informacje biznesowe są potencjalnie narażone na atak hakerów. NAS proponuje szereg zróżnicowanych zabezpieczeń, takich jak szyfrowanie dostępu, blokowanie adresów IP i inne.

Oprócz tego, administratorzy IT mogą kontrolować prawa dostępu każdego użytkownika do przeróżnych folderów, co pozwala zapobiec nieuprawnionemu uzyskaniu dostępu do ważnych plików. NAS ma zabezpieczenie poziomu wojskowego 256-bitowym szyfrem AES zatwierdzone wg standardu FIPS 140-2, poprzez co broni prywatne dane biznesowe przed dostępem nieuprawnionych użytkowników choćby w sytuacji, gdy dyski twarde albo wręcz cały system zostaną skradzione.

Kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające do monitoringu 24/7 przystępny w NAS system Surveillance Station jest mistrzowskim rozwiązaniem do monitoringu. System proponuje szeroki dobór ponad 2600 kompatybilnych modeli kamer IP, a także rozszerzalne licencje na kanały kamer IP.

Rozwiązanie zezwala na monitoring w czasie rzeczywistym, nagrywanie i odtwarzanie i audio i oferuje dużo sprężystych opcji do skonfigurowania poprzez użytkownika. Dodatkowo, na urządzeniach mobilnych z systemem iOS® albo Android™, użytkownik może zainstalować aplikację VMobile.

Aplikacja ta pozwala zarządzać kanałami monitoringu non-stop i z dowolnego miejsca i w ten sposób zabezpieczyć pomieszczenia biurowe użytkownika.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.