Menu

QNAP TVS-473e-8G 4x0HDD 8GB 4x3.4Ghz 2xM2 4xGbE PCIe

Cechy produktu

  • Producent QNAP 
  • Rodzaj dysku twardego HDD 

Opis

Serwer NAS TVS-473e jest wyposażony w wysokiej klasy procesor APU z serii AMD R, oferujący nieszablonową efektywność procesora i karty graficznej AMD Radeon™ R7, dzięki czemu gwarantuje wysokie atrybuty pracy i oszczędność energii. Model TVS-473e, o innowacyjnej, metalowej konstrukcji ze wytwornym, złotym wykończeniem, to progresywne urządzenie z możliwością rozszerzenia PCIe, zapewniające stosowne przetwarzanie informacji audiowizualnych dzięki specyficznemu portowi USB QuickAccess, wyjściu HDMI 4K przy 30 Hz, a także przyspieszeniu dekodowania i kodowania wideo 4K H.264.

- Zintegrowana karta graficzna Radeon™ R7 do odtwarzania video 4K.
- Dwa gniazda PCIe obsługują karty 10GbE, karty QM2, karty USB 3.1 10 Gb/s i karty sieci bezprzewodowej.
- Możesz używać serwera NAS jako komputera, podłączając do niego klawiaturę, mysz, a także wyświetlacz HDMI.
- technika automatycznego poziomowania Qtier™ i pamięć podręczna SSD wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.
- Wirtualizacja z obsługą skalowalnej pamięci masowej, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.
- RAID 50/60 jest zalecane dla serwerów NAS z więcej aniżeli 10 dyskami w celu uzyskania balansu pomiędzy objętością, ochroną i produktywnością.

- Lista kompatybilności

- Wprowadzenie do QTS

- QTS Live Demo

- Konfigurator NAS

- Konfigurator NVR

- darmowa książka „Mój Qnap"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.