Menu

Seagate Dysk IronWolf Pro 18TB SATA ST18000NE000

Cechy produktu

  • Producent Seagate 

Opis

IronWolf Pro został zaprojektowany do wszelkich pamięci NAS dla przedsiębiorstw. Skorzystaj z rozwiązania, które charakteryzuje się wytrzymałością, stałą gotowością oraz skalowalnością, co zezwala na całodobową pracę i obsługę środowisk wielodyskowych o przeróżnych pojemnościach

Najważniejsze atuty:

Zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS z zastosowaniem technologii AgileArray.
technologię AgileArray opracowano z myślą o dwupłaszczyznowym równoważeniu i optymalizacji RAID w środowiskach wielokieszeniowych przy pomocy najistotniej zaawansowanej funkcji zarządzania energią.

Aktywne zabezpieczanie pamięci NAS przy pomocy narzędzia IronWolf Health Management,
Którego działanie polega na uniemożliwianiu zagrożeniom, przeprowadzaniu potrzebnych interwencji i odzyskiwaniu informacji.

Wysoka produktywność oznacza brak opóźnień i przestojów w pracy użytkowników w okresach wzmożonego zastosowania pamięci NAS.
marka Seagate jest liderem w branży dzięki ofercie najszczególniej efektywnych dysków NAS.

Usługa Rescue Data Recovery producenta Seagate
Dysk IronWolf Pro zagwarantuje uzupełniające zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, przypadkowymi albo wywołanymi poprzez katastrofy naturalne. Seagate zabezpiecza Twoje dane, dołączając do dysku 3-letni plan odzyskiwania informacji Rescue - wewnętrzną usługę odzyskiwania informacji o skuteczności na poziomie 90%.

Czujniki drgań ruchu obrotowego (RV).
Pierwszy w swojej klasie dysk zawierający czujniki drgań ruchu obrotowego (RV), które pozwalają utrzymać wysoką produktywność w wielodyskowych obudowach pamięci NAS.

Opcje pojemności dysków do 18 TB.
Więcej opcji objętości dysków oznacza obszerniejszy dobór, z możliwością dostosowania do dostępnego budżetu. Seagate dostarcza skalowalne rozwiązania dostosowane do każdego scenariusza wymagającego użycia pamięci NAS.

obszerniejsze możliwości działania w środowiskach obejmujących wielu użytkowników.
IronWolf gwarantuje współczynnik obciążenia pracą na poziomie 300 TB/rok. Wielu użytkowników może bezpiecznie przesyłać i pobierać dane z serwera NAS, mając pewność, że dysk IronWolf będzie w stanie obsłużyć obciążenia pracą jednocześnie twórcy z branży treści kreatywnych, jak i właściciela niepokaźnej firmy.

Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu stałej efektywności w trybie całodobowym.
Dostęp do informacji na dysku NAS w dowolnym momencie, zdalnie albo na miejscu.

1,2 miliona godzin średniego czasu niezawodnej pracy i 5-letnia ograniczona gwarancja
zezwalają na uzyskanie niższego całkowitego kosztu posiadania (TCO) w stosunku do dysków do komputerów stacjonarnych oraz na obniżenie kosztów konserwacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.