Menu

Synology NAS DS920+ 4x0HDD 4GB DDR4 2,0Ghz 2xRJ45 2xUSB3.0 1xeSATA

Cechy produktu

 • Producent Synology 
 • Rodzaj dysku twardego HDD 

Opis

Skalowalna objętość pamięci NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD
Synology DiskStation DS920+ to znakomite rozwiązanie sieciowej pamięci masowej, ułatwiające zarządzanie danymi i powiększające produktywność. Dwa zaimplementowane gniazda SSD M.2 i technika pamięci podręcznej Synology SSD Cache zwiększają wydajność operacji we/wy systemu i aplikacji. Dzięki skalowalnej konstrukcji pamięci masowej serwer DS920+ pozwala na rozpoczęcie od nieznacznej pojemności pamięci masowej i stopniowe jej powiększenie dzięki Synology DX517 w miarę wzrostu ilości danych.

DS920+ wbudowane sloty M.2 NVMe SSD pozwalające na zrobienie SSD cache bez zajmowania zatok dyskowych

zwiększona sprawność aplikacji
Średnio o 15% wyższa efektywność indeksowania fotografii i innych operacji wymagających obfitej mocy obliczeniowej, a także krótszy czas reakcji bazy danych

Osiągnij słuszną wydajność i objętość dzięki zaimplementowanej pamięci podręcznej SSD
zastosowane gniazda SSD M.2 2280 NVMe zezwalają na przyspieszenie pamięci podręcznej bez zajmowania kieszeni na dyski

Proste zwiększanie pamięci masowej
sprężyście powiększaj pamięć masową do maksymalnie dziewięciu dysków,rozszerzyć jej objętość wraz ze wzrostem potrzeby

pokaźniejsze możliwości współpracy i udoskonalona sprawność
Zbuduj lokalne środowisko współpracy dla wielu użytkowników z zachowaniem szczegółowej kontroli

Ochrona i przywracanie informacji w mgnieniu oka
Tworzenie kopii zapasowych danych krytycznych i ograniczenie docelowego czasu przywracania (RTO) aplikacji Snapshot Replication

Wirtualizacja gotowa do wykorzystania
Konfiguruj i uruchamiaj najpopularniejsze maszyny wirtualne na serwerze Synology NAS

Całodobowa ochrona zasobów fizycznych dzięki aplikacji Surveillance Station
wyposażona w niemało funkcji aplikacji Surveillance Station z przychylnymi dla użytkownika narzędziami do zarządzania

Prostsze zarządzanie danymi
Synology DS920+ to skuteczny, 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS zapewniający prędkie i płynne zarządzanie danymi oraz przepustowość odczytu i zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/ s3. To korzystne rozwiązanie dla aplikacji potężnie obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments średnio o 15%2, a także zwiększa produktywność reakcji PHP w sieci Web o około 130% w porównaniu z poprzednim modelem, ułatwiając i zwiększając efektywność zarządzania danymi. Serwer DS920+ jest wyposażony w dwa zastosowane gniazda SSD M.2 obsługujące technologię pamięci podręcznej Synology SSD Cache, co pozwala skrócić czas losowego reakcji we/wy 20-krotnie w porównaniu z dyskami mechanicznymi bez zajmowania przednich kieszeni. Synology DX517 zezwala na dodanie jeszcze pięciu dysków w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej.

Rozwiązanie do lokalnej współpracy i synchronizacji

 • Serwer DS920+ jest wyekwipowany w komplet Synology Collaboration Suite, wydajne rozwiązanie do udostępniania plików, które pozwala na współpracę zespołową, a jednocześnie wykorzystuje mocne strony chmury prywatnej do pełnej kontroli danych i zapobiegania wyciekom danych dzięki obsłudze protokołu HTTPS, zaimplementowanej zaporze i wielu mechanizmom automatycznego blokowania włamań na adresy IP i konta.
 • Synology Drive umożliwia synchronizację informacji i tworzenie kopii zapasowych za pośrednictwem portalu internetowego i aplikacji komputerowych na platformach Windows, macOS i Linux. Technika Intelliversioning pozwala zapisywać historyczne kopie przy znikomej ilości zajętego miejsca i pozwala na przywracanie informacji na żądanie.
 • komplet Synology Office obejmuje aplikacje Documents, Spreadsheets i Slides. Środowisko edycji online pozwala na wielu użytkownikom równoczesną edycję, komentowanie i udostępnianie danych firmy bez dodatkowych opłat licencyjnych.
 • Synology MailPlus to niezawodny serwer poczty przystępny za pośrednictwem instynktownego klienta internetowego, który pomaga użytkownikom zarządzać wiadomościami e-mail i powiększać wydajność. Aplikacja MailPlus obsługuje wdrażanie w klastrach High-Availability.
 • Synology Chat zezwala na natychmiastowe rozmowy i optymalizuje komunikację zespołową dzięki nowoczesnym funkcjom, takim jak szyfrowanie wiadomości, przypinanie, przekazywanie, przypomnienia i planowanie.

Silne fundamenty pamięci masowej z Btrfs

 • Serwer DS920+ jest wyekwipowany w system plików Btrfs zoptymalizowany przez producenta Synology w celu zapewnienia wysokiej bezusterkowości i skuteczności. System Btrfs obsługuje progresywne technologie pamięci masowej, które spełniają zapotrzebowania nowoczesnych firm
 • zaawansowana technika migawek pozwala na planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie informacji folderów współdzielonych i jednostek LUN.
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów zagwarantuje pokaźniejszą elastyczność użytkownikom, którzy chcą przywrócić tylko określony plik albo folder.
 • rozciągliwy system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych.
 • automatyczna naprawa plików: umożliwia systemom plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików przy użyciu lustrzanych kopii metadanych oraz odzyskiwanie uszkodzonych danych przy pomocy konfiguracji macierzy RAID.
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed zapisaniem ich na dysku, optymalizując zastosowanie pamięci masowej i obniżając liczbę poleceń zapisu na dyskach.

nowoczesne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych

 • Serwer DS920+ proponuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest przystępne, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS.
 • Tworzenie kopii zapasowej danych w chmurze: Cloud Sync umożliwia użytkownikom proste tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie informacji między lokalnym serwerem Synology NAS a innymi usługami w chmurze.
 • Tworzenie kopii zapasowej komputerów i serwerów: Synology Drive Client formuje kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows, Mac i Linux w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych.
 • Tworzenie kopii zapasowej serwera Synology NAS: Funkcja Hyper Backup oferuje szeroką gamę miejsc docelowych do tworzenia kopii zapasowych na serwerze NAS, w tym lokalnie i w chmurze.

zautomatyzowany system nadzoru wideo

 • Dzięki aplikacji Synology Surveillance Station serwer DS920+ może pełnić rolę w pełni praktycznego systemu wideomonitoringu. Starczy dodać kamery podłączone do sieci, by można było od razu monitorować ich podgląd na żywo, odtwarzać nagrania i odbierać natychmiastowe ostrzeżenia o zdarzeniach4.
 • Zgodność z ponad 7 300 kamerami sieciowymi: Wybierz dowolny zgodny model, który odpowiada Twoim wymaganiom i budżetowi, lub użyj aplikacji LiveCam, aby przekształcić stary smartfon w kamerę IP.
 • Brak opłat za subskrypcję: W przeciwieństwie do kamer do videomonitoringu, które wymagają comiesięcznej subskrypcji pamięci masowej w chmurze, w tym rozwiązaniu wszystkie nagrania są przechowywane na serwerze DS920+, czyli w 100% pod kontrolą użytkownika.
 • Zdalne monitorowanie i sterowanie: Dostęp do systemu nadzoru możesz uzyskać z oglądarki internetowej, klienta komputera stacjonarnego albo aplikacji przenośnej DS cam w dowolnym miejscu i czasie.
 • Automatyzacja i powiadomienia: Skonfiguruj reguły wyzwalania określonych działań w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń, takich jak automatyczne realizowanie zrzutów obrazu po wykryciu ruchu. Otrzymuj powiadomienia pocztą e-mail, w wiadomości SMS lub powiadomienia push, które umożliwią Ci interwencję na czas

Uruchamianie i ochrona maszyn wirtualnych

 • Synology Virtual Machine Manager (VMM) to instynktowna aplikacja monitora maszyny wirtualnej, umożliwiające proste konfigurowanie maszyn wirtualnych i uruchamianie systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i Virtual DSM. Użytkownicy VMM mogą kreować środowisko klastrowe przy użyciu wielu systemów Synology, zachowując jednocześnie sprężystość skalowania w trybie online i migracji urządzeń wirtualnych w celu równoważenia obciążenia i przydzielania zasobów. Funkcje przywracania po awarii, takie jak natychmiastowe tworzenie migawek, replikacja, klonowanie, odzyskiwanie i przełączanie awaryjne, pomagają w pełnej ochronie każdej maszyny wirtualnej i ochronie zasobów cyfrowych bez dodatkowych kosztów.
 • Licencje VMM Pro zapewniają dostęp do nowoczesnych funkcji, takich jak zdalna replikacja, zdalna migracja pamięci masowej, wysoka przystępność i migracja w czasie rzeczywistym, co pomaga użytkownikom jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko przestojów usług i maksymalnie elastycznie zarządzać zasobami IT.


Pozostałe właściwości
Temperatura pracy Od 0°C do 40°C Temperatura przechowywania Od -20°C do 60°C Wilgotność względna Od 5 do 95% Maksymalna wysokość pracy 5000 m Protokoły sieciowe SMB, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.