Menu

przedpokój Nepo Plus

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

Przedpokój Nepo Plus – praktyczny zestaw mebli Z innowacyjną linią Nepo Plus możesz stworzyć lekką, modną i praktyczną przestrzeń swego mieszkania. - Przedpokój Nepo Plus to kompletny pakiet mebli, genialny do niewielkich metraży i jako baza aranżacji korytarza.

wyszukasz w nim otwartą przestrzeń, szafkę na buty, podręczną szufladę, wieszaki, górną półkę i lustro – wszystko to, czego Ci potrzeba. - Laminat, którym pokryte są meble, podnosi niepodatność na zarysowania oraz różnicę temperatur – co spełni oczekiwania w przedpokoju.

- Zabudowa jest przystępna w 6 wersjach kolorystycznych – wybierz tę, która najlepiej wpisze się w aranżacja Twojego mieszkania. - nietrudny dostęp do zawartości szafki i szuflady to zasługa poziomych uchwytów.

- Kompaktowy zestaw do przedpokoju Nepo Plus możesz związać z komoda, szafą i innymi elementami serii, stwarzając użyteczną zabudowę wnętrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.