Menu

przedpokój Nepo Plus

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

Przedpokój Nepo Plus – użyteczny pakiet mebli Z innowacyjną linią Nepo Plus możesz stworzyć lekką, modną i użyteczną przestrzeń swego mieszkania. - Przedpokój Nepo Plus to kompletny komplet mebli, perfekcyjny do niewielkich metraży i jako baza aranżacji korytarza.

odnajdziesz w nim otwartą przestrzeń, szafkę na buty, podręczną szufladę, wieszaki, górną półkę i lustro – wszystko to, czego Ci trzeba. - Laminat, którym pokryte są meble, wznosi oporność na zarysowania i różnicę temperatur – co sprawdzi się w przedpokoju.

- Zabudowa jest przystępna w 6 wersjach kolorystycznych – wybierz tę, która najlepiej wpisze się w wygląd Twojego mieszkania. - łatwy dostęp do zawartości szafki i szuflady to zasługa poziomych uchwytów.

- Kompaktowy komplet do przedpokoju Nepo Plus możesz zintegrować z komoda, szafą i innymi elementami kolekcji, tworząc praktyczną zabudowę wnętrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.