Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego.

Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego

961 produktów z 2 sklepów

strona 1 z 49

Przewód hamulcowy tylny zewnętrzny - TARCZE tył Dodge Caliber

Producent RAYBESTOS

… elastyczny przewód hamulcowy do samochodu z TARCZAMI z tyłu Dodge Caliber 2007-2012 wszystkie wersje silnikowecena za 1 szt PASUJE NA PRAWĄ ORAZ NA LEWĄ STRONĘ NIE PASUJE DO SAMOCHODÓW Z BĘBNAMI Z TYŁU Length: 8.74"Hose End A Threads/s: 3/8-24Hose End B Threads/s: M10x1Packaged Weight: 0.30"Packaged Length: 10.82"Packaged Height: 1.00"Packaged Width: 6.25"Grade Description: … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego

W kategorii Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą na przeprowadzenie regeneracji samego zacisku hamulca. W wielu przypadkach bowiem nie będzie konieczne kupno nowego zacisku. Czasami po prostu w wyniku zużycia niektórych elementów okazuje się, że zaczynamy tracić ciśnienie w układzie hamulcowym. Odpowiedzialne za to są najczęściej uszczelniacze oraz oringi, które nie pozwalają, aby płyn hamulcowy wydostawał się poza obszar pracy w zacisku. Wymiana tych elementów powinna przynieść doskonałe rezultaty. Komplety naprawcze zacisku hamulca są sprzedawane przez różnych producentów, dlatego klient ma duży wybór, a ceny nie są wygórowane. Należy jednak pamiętać, że układ hamulcowy odpowiada bezpośrednio za nasze bezpieczeństwo i nie powinno się zbyt mocno na nim oszczędzać.

Zakup zestawu naprawczego do konkretnego modelu samochodu będzie zadaniem niezwykle łatwym, ponieważ w kategorii zestawy naprawcze zacisku hamulcowego zostały one podzielone tak, by znając jedynie markę i model samochodu dobrać odpowiednie elementy. Niektóre zestawy naprawcze zawierają jeszcze dodatkowe części, które pozwolą jeszcze lepiej poprawić działanie zacisku. Na przykład komplet do zacisków 15" do marek Dodge oraz Chrysler zawiera dodatkowe osłony tłoczków hamulcowych. Zamontowanie tych elementów ograniczy korozję, a tym samym wydłuży działanie układu hamulcowego. Najbardziej korzystne ceny na powyższe części oraz wiele innych znajdziesz w porównywarce cen Nokaut.pl.

Sprawdź też