Menu

Bateria prysznicowa VANTAA z zestawem natryskowym

Cechy produktu

  • Producent SOTBE 

Opis

SOTBE Bateria prysznicowa z zestawem natryskowym VANTAA VAN-SO-30245031

Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 ma wzrokowo lekki korpus, w którym geometria demonstruje wyjątkowo łagodne, przyjazne oblicze. Skandynawski minimalizm z rysem dynamizmu to trafny, bo nieprzemijalny wybór – także do polskiego domu. Zwłaszczarozmaite baterie łazienkowe i kuchenne z linii VANTAA pozwalają stworzyć harmonijny komplet armatury do wszystkich wnętrz, w których płynie woda. Doceniają to nad wyraz właściciele drobnych mieszkań, bo tam dokładny dobór wyposażenia jest stanowczo ważny.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, niewiele znaczący koszt energii koniecznej do podgrzania jej i innowacyjne wzornictwo, idące w parze z komfortem użytkowania baterii.

Dlaczego warto nabyć baterię prysznicową SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezdyskusyjnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz podciąga komfort korzystania z natrysku z różnorodnymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, proponująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, dodatkowo metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach. Kolor: lśniący chrom.


Montaż baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 przystępny. Baterię montuje się za pomocą jedynie dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją stosowania.

wymiary baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031: wysokość 118 mm, długość od ściany do końca uchwytu 132 mm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.