Menu

Zlew Quadron FORD 111 czarne szkło/stal - tel. 22 266 82 20 zapytaj o raty 10 X 0% - kto pyta płaci mniej!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor stalowy, czarny 
  • Materiał stal nierdzewna 

Opis

Ford 111 HardQ komora stalowa z czarnym blatem szklanym. Innowacyjne wzornictwo-przypasowane do aktualnych trendów. Komory podwieszane wytworzone ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD co gwarantuje najwyższą higieniczność i solidność zamontowana w blacie szklanym HardQ (jak płyta ceramiczna).

Wersja odwracalna-komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Promień narożników komory R 35, przetłoczenia w komorze nadają korze podwieszanej nowoczesny i gustowny wygląd. Komory podwieszane wyekwipowane są w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w odcieniu dobranym do koloru komory co nadaje produktowi gustowny wygląd.

Głębokie i pojemne komory Quadron to ich cecha uwydatniająca, która zapewnia obfity komfort używania. Ociekacz o praktycznym ukształtowaniu pozwala nie tylko prosto ustawiać naczynia do suszenia ale także utrzymać zlew w perfekcyjnej czystości.

W zestawie mata wygłuszająca, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Zmywanie dużych garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki czemu,pojemność kory podwieszanej jest powiększona o kilka litrów.

Komora podwieszana wyekwipowana jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dostosowanym do koloru komory co nadaje produktowi gustowny wygląd. Są nieskomplikowane do utrzymania w czystości, niepodatne na wysokie temperatury (gorące garnki), a także tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), niepodatne na działanie czynników chemicznych i sporo rodzajów osadów (np.

po kawie czy herbacie). Stal szlachetna SteelQ cechuje się unikatowymi właściwościami to materiał, którego powierzchnia jest idealnie gładka (pozbawiona porów), dzięki czemu drobnoustroje i zanieczyszczenia nie przylegają do niej.

Jest higieniczna i daje się z łatwością wyczyścić. Jest to materiał naturalny i po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystany. Ujednolicenie odcieni i materiałów pozwoli nadać kuchni unikalny charakter.

Zdrowe i przychylne dla środowiska powierzchnia ze stali szlachetnej SteelQ dzięki technice PVD została uszlachetniona najczęściej z myślą o higienie, takchronić zdrowie naszych konsumentów i unikać rozwoju drobnoustrojów.

jednocześnie nasze produkty są tak zaprojektowane, aby resztki jedzenia lub brudu nie gromadziły się a czyszczenie było szybkie i wydajne-utrzymanie czystości to podstawa....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.