Menu

Zlew Quadron MORGAN 110 czarny stalowy odpływ - tel. 22 266 82 20 zapytaj o raty 10 X 0% - kto pyta płaci mniej!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor stalowy, czarny 
  • Materiał stal nierdzewna 

Opis

Morgan 110 GraniteQ stalowy czarny metalik Zlewozmywak wytwarzany z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Nowoczesne wzornictwo – dopasowane do aktualnych trendów. GraniteQ – zagwarantuje dużą twardość, solidność i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu też wytworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w odcieniu dostosowanym do koloru pozostałych elementów co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę.

Zlewozmywak zaopatrzony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dostosowanym do pozostałych części co nadaje produktowi wykwintny wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha uwydatniająca, która zapewnia pokaźny komfort stosowania.

Łatwy montaż - w pakiecie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha eksponująca. Pojemna komora to z reguły spory komfort użytkowania...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.